Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kiraz Oyası Nasıl Yapılır?

Boncuklarla yapılmış çok güzel bir oya. Kiraz oyası modelini illa kırmızı renklerde yapmanıza gerek yok. Renk renk yapabilirsiniz. Havlu kenarı modellerinde kullanabilirsiniz. İğne oyası dağ çeşitlerinden yapıp arasına boncuk ekleyebilirsiniz. Çok güzel oluyor o şekilde. Yazmalarda ve havlularda kullanabilirsiniz boncuk oyasını. Boncuğun etrafını sarıyor ve daha sonra istetiğiniz iğne oyası örnekleri ile kullanıyoruz. İğne oyası yaprak modelleri ile, iğne oyası dağlar ile kullanıyoruz. Yazmalarda, mutfak havlularında ve büyük havlularda kullanıyoruz. Beğendiğiniz örnekler ile boncukları birleştirerek yeni bir model tasarlayabilir ve dilediğiniz kenar oyalarında kullanabilirsiniz. Videoda kiraz oyası boncuk yapımı aşamalarını ve yazmaya, havluya nasıl eklendiğini göreceksiniz. Daha sonra istediğiniz yerde kullanabilirsiniz.

Boncuklu iğne oyası videolu tarifleri inceleyerek evde kendiniz de yapabilirsiniz. Yazmalarda, namaz örtülerinde, havlularda kullanabilirsiniz. İğne oyası örnekleri anlatımlı modelleri genelde videolu olarak hazırlıyoruz. Herkesin kolaylıkla yapabilmesi için. İğne oyası nasıl yapılır video anlatımlı modellerden beğendiğiniz örnekleri yapıp kullanabilirsiniz. Hadi şimdi kiraz oyası nasıl yapılır inceleyelim.

Kiraz Oyası İğne Oyası

Kiraz oyasını sadece yazmalarda değil, havlularda, namaz örtülerinde de kullanabilirsiniz. Namaz örtüleri için biraz ağır olabilir. Havlular ve yazmalarda daha kullanışlı olacaktır. Sizlere havlu üzerine yapılmış örnekleri hazırladık. Netten derlediğimiz modelleri inceleyip havlularınız üzerine yapabilirsiniz. İğne oyası yazma örneklerinden değil havlu kenarlarından oluşan bir galeri.

Modeller çok güzel değil mi. Şimdi ayrıntılı bir şekilde kiraz oyası nasıl yapılır izleyelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler