Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Son Günlerin Popüler İğne Oyası

İğne oyası örneklerimiz arasına yepyeni bir örnek daha ekliyoruz. Son günlerin popüler iğne oyası yapılışı hazırladık. İğne oyası yazma modellerinde kullanabilirsiniz. İğne oyası dağ çeşitleri ile birlikte aralarına yeni modelin yapılışını kullanabilirsiniz. Ağır iğne oyası modellerini çeyizleriniz için yapabilirsiniz. Ayşenin iğne oyası modellerinden harika bir örnek. İğne oyası modellerinden en güzel en yeni modellerin yapılışını sizler için videolu olarak hazırlıyoruz. Ve videodan takip ederek tüm oyaları rahatlıkla yapıyoruz. Havlu modelleri iğne oyası için beğendiklerinizi yazmaya, yazmalarda beğendiğiniz oyaları havluya uyarlayabilirsiniz. En güzel sık iğne oyaları, son günlerin popüler iğne oyası örneklerini namaz örtülerine ve pike modellerinde de kullanabilirsiniz.

En Güzel En Yeni İğne Oyası Modelleri

İğne oyalarından harika bir modelin yapılışı var sırada. Son günlerin popüler iğne oyası, çok sipariş alan modellerinden olacak. Çeyizler içinde çok güzel ve gösterişli bir model. Ağır örnek arayanlar için süper bir örnek.

Son Günlerin Popüler İğne Oyası

Model çok güzel, şahane görünüyor değil mi. Nasıl yapıldığını birazdan paylaşacağız. Yaprak gibi duran bir model. Mesela iğne oyası kaya yapıp çapraz olarak sadece renkli kısım yaprakları yapabilirsiniz. Yine yaprağı da yapabilirsiniz. Modeli çeşitlendirebilirsiniz. Hadi şimdi bu süper modelin son günlerin popüler iğne oyasının yapılışının detaylarını inceleyelim. Ve ister havlu, ister yazma, ister namaz örtülerinde kullanabilirsiniz. Hadi şimdi modelin yapılışını izleyelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler