Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Yeni İğne Oyası Yapılışı Yazma

İğne oyası modellerinden çok güzel bir örnek daha. Yazmalara çok yakışacak. Yeni iğne oyası yapılışı yazma örneği. Tek renk yazmalarda da desenli yazmalarda da muhteşem duracak. Yeni iğne oyası örnekleri tülbent kenarlarına keyifle uygulanacak. İğne oyası çiçekli modelleri yazmalarda bulunan renklerle kolayca yapabiliriz. Desenli yazmalarda renk seçimi kolay. Yazma içinde bulunan renklerle hemen renkleri belirliyoruz. Tek renk yazmalarda ise eğer siyah ve beyazsa her rengi kullanabilirsiniz. Tüm renkleri kaldırıyor. Çok güzel oluyor. Diğer renklerde ise bazen zıt renkleri bazen de uyumlu renkleri kullanarak en güzel iğne oyası modellerini yapıyoruz.

İğne oyası yazma modellerini yazma kenarlarına, gözlük ipi yapımında veya farklı kumaşların kenarlarında kullanıyoruz. Ağır iğne oyaları, kolay iğne oyaları yapıyoruz. Mesela rüzgar gülü iğne oyası yapılışı yazmalara çok yakışacak oyalardan. Tek seferde biten iğne oyası ise iğne oyasına yeni başlayanlar için çok güzel bir örnek. Daha fazla iğne oyası yapılışı örnekleri için önceki içeriklerimizi inceleyebilirsiniz. Şimdi yeni iğne oyası yapılışı yazma modelini öğrenelim.

Çiçekli Yeni İğne Oyası Nasıl Yapılır?

İğne oyası örneklerinden yine yazmalarda muhteşem duracak bir model daha. Beyaz renkli papatyalar, kırmızı renkli gelincikler, mor renkli menekşeler, mavi renkli kır çiçekleri gibi modellerle yazmalarımızı süsleyeceğimiz oyalardan. Oyanın çiçek yapraklarını 2 renkli, 3 renkli olarak da yapabilirsiniz.

Yeni İğne Oyası Yapılışı Yazma

Yeni İğne Oyası Yapılışı Yazma 1

Çok güzel görünüyor değil mi. Şişte iğne oyası yapılışı. Şişle yaptığımız için ilmekler eşit oluyor. Çok güzel duruyor. Son olarak videoya geçiyoruz. Yeni iğne oyası yapılışı yazma modelini öğreniyoruz.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler