Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Rüzgar Gülü İğne Oyası Yapılışı

İğne oyası modellerinden çok güzel bir örneğin anlatımını hazırladık. Rüzgar gülü iğne oyası yapılışı. İğne oyası yazma modellerine çok yakışacak. İğne oyası dağ modelleri, dağ çeşitleri ile birlikte iğne oyası namaz örtüsü modellerinde kullanabilirsiniz. Yeni rüzgar gülü yapılışına geçmeden önce yine rüzgar gülü şeklinde yaptığımız oyalardan bahsedelim. İğne oyası rüzgar gülü yapılışı 3 rengin bir arada kullanılarak yapıldığı iğne oyalarından. İğne oyası oda takımı modelleri yapılışı ise salon takımı, tepsi örtüsü, runner gibi çalışmalarda kullanacağınız iğne oyası örneklerinden. Mekik oyalarından da rüzgar gülü yapabilirsiniz. Mekik oyası rüzgar gülü yapımı ve eklenişi çok beğeneceğimiz ve yazmalarımıza çok yakışacak oyalardan. Gelelim şimdi yeni modele. Detaylarıyla rüzgar gülü iğne oyası yapılışını öğrenelim.

Rüzgar Gülü İğne Oyası Nasıl Yapılır?

Tek renk yazmalara, desenli yazmalara, namaz örtülerine, havlu kenarlarına yapılacak en güzel oyalardan biri. 2 rengin kullanarak yapıldığı daha çok rengi de kaldıracak oyalardan.

Rüzgar Gülü İğne Oyası Yapılışı

Rüzgar Gülü İğne Oyası Yapılışı 1

Çok güzel görünüyor değil mi. O halde hemen yapılışına geçelim. Bu arada yazmalarınıza 2 -3 renk kullanarak çiçekler yaptıysanız araya krem rengi eklemeyi unutmayın. Oyalarınız çok daha güzel olacaktır.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler