Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

İğne Oyası Oda Takımı Modelleri Yapılışı

İğne oyası modellerinden çok güzel bir örneğin yapılışını hazırladık. Videolu anlatımla çok beğeneceğiniz iğne oyası rüzgar gülü, iğne oyası deniz yıldızı modeli diyebiliriz. İğne oyası oda takımı modelleri yapılışında kullanılan motifleri iğne oyası havlu süslemelerinde iğne oyası tepsi modellerinde de kullanılabilir. Çok güzel bir örnek. Daha küçük boyutlarda yapılara iğne oyası havlu kenarı, iğne oyası namaz örtüsü, iğne oyası yazma gibi modellerde de kullanabilirsiniz. İğne oyası oda takımı yapılışı üçgen şeklinde yapılarak veya farklı şekillerde yapılarak kumaş üzerine de geçirilebilir. Kumaşa iğne oyası salon takımı, bohça modelleri, iğne oyası pike modelleri olarak yapabilirsiniz. İğne oyaları dışında mekik oyaları ile de oda takımları yapabilirsiniz. Mekik oyası motif yapımı güzel bir örnek. İnceleyebilirsiniz. İğne oyası oda takımı modelleri yapılışı için deniz yıldızı modelin detaylı anlatımına geçelim.

İğne Oyası Oda Takımı Modelleri Nasıl Yapılır?

Çok güzel bir motif, çok güzel bir oya. Çeyizlik iğne oyası modelleri olarak yapabilirsiniz. İğne oyası oda takımı modelleri yapılışı motifi birlikte veya tek başına kullanılabilecek bir örnek. Motifi daha küçük boyutlarda yapabilirsiniz. İlk yaptığımız orta kısımda püskülleri daha az ve kısa yaparak çeşitli boylarda yapabilirsiniz. Daha önce örneklerini incelemiştik.

İğne Oyası Oda Takımı Yapılışı 3

Motif bittiğinde yukarıdaki gibi görünecek. Çok güzel büyük bir motif. Motiflerin yapılışını, motiflerin birbirine eklenmesinin detaylarını videodan izleyebilirsiniz.

İğne Oyası Oda Takımı Modelleri Yapılışı

Motifler eklendiğinde yukarıdaki gibi duracak. Çok güzel değil mi. İğne oyası oda takımı modelleri yapılışı anlatımını videolu olarak izleyelim.

 

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler