Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

İğne Oyası Oda Takımı Yapılışı

Çok zarif bir örnek. Çok güzel bir motif. İncili iğne oyası oda takımı yapılışı. Sadece oda takımı olarak değil birçok yerde kullanabilirsiniz. İğne oyası pike takımı olarak yapabilirsiniz. İğne oyası bohça modelleri olarak yapabilirsiniz. İğne oyası havlu kenarları olarak yapabilirsiniz. İğne oyası takı modelleri olarak yapabilirsiniz. İğne oyası tespih modelleri, iğne oyası fular modelleri, iğne oyası namaz örtülerinde ara motif  olarak yapabilirsiniz. Yani kısaca tabi biraz uzun oldu birçok yerde çiçekli motifi kullanabilirsiniz. İğne oyası motif çiçek yapımı baştan sona videoda ayrıntılı bir şekilde anlatılıyor. Motifi ister tek olarak isterseniz de ekleme şekillerini değiştirerek birçok yerde kullanabilirsiniz. Ben çok beğendim. Sizinde beğeneceğinizi düşünüyor ve tarifini yayınlamaktan mutlu oluyoruz. İğne oyası motif yapımı videodan takip ederek eğer yapamadığınız, takıldığınız bir nokta olursa çekinmeden sorabilirsiniz. Şimdi iğne oyalarından mekik oyalarına atlayalım. Mekik oyası salon takımı yapımı için de farklı motifler var. Bir tıkla hepsine ulaşabilirsiniz.

İğne Oyası Vitrin İçi Modelleri

Motifimizin ortasını tığla örüyoruz. Daha sonra kenarlarına zürafalarla şekil veriyoruz. İğne oyası oda takımı yapılışı motifini sadece vitrin içi olarak değil birçok yerde tek olarak veya farklı ekleme şekilleri ile kullanabiliriz. Motifleri üçgen şekilde ekleyerek bohçada kullanabilirsiniz. Yanyana ekleyerek havluda kullanabilirsiniz. İki dağ arasına yerleştirerek namaz örtülerinde kullanabilirsiniz.

İğne Oyası Oda Takımı Yapılışı

İğne Oyası Oda Takımı Yapılışı 1

Motifimiz yukarıdaki gibi görünüyor. Çok zarif değil mi. Bildiğimiz tekniklerle yapılmış harika motif. Sıra geldi videolu tarifini izlemeye.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler