Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

3D İğne Oyası Küpe Yapılışı

İğne oyası örneklerinden güzel bir küpe yapılışıyla devam ediyoruz. Sırada her zaman kullanacağımız iğne oyası küpe yapımı var. 3 boyutlu iğne oyalarını seviyorsanız tam sizlere göre bir örnek. Adım adım yapılışını öğrenecek daha sonra el yapımı küpe modellerini yapmaya başlayacağız. Bugüne kadar çeşit çeşit küpe yaptık. Makrome küpe modelleri, örgü küpe modelleri, taşlı – boncuklu küpeler, püskül küpe modelleri, mekik oyasından küpe, tığ oyasından küpe yaptık. Şimdi el emeği göz nuru birkaç küpenin yapılışından bahsedeceğiz. Daha sonra yeni yapacağımız 3D iğne oyası küpe yapılışına geçeceğiz.

Çeşitli boylarda taşlarla çok güzel tasarımlarda küpeler oluşturabilirsiniz. Tıpkı kristal taşlı küpe nasıl yapılır içeriğimizde olduğu gibi. Örgü motiflerle, örgü çiçeklerle küpeler yapabilirsiniz. Mesela örgü küpe modelleri ve yapılışına göz atabilirsiniz. İğne oyası takı ve süsmelerde ise genelde daha çok iğne oyası fular modellerini yapıyoruz. Özellikle çeyizlik iğne oyalarında fularlar çok tercih ediliyor. Bugün de yine fularlarla da kullanacağımız küpenin yapılışını öğrenelim.

İğne Oyasından Küpe Nasıl Yapılır?

İğne oyası modellerinden fularları da süslerken uç kısımlarında kullanacağımız bir örneğin yapılışını hazırladık. 3D iğne oyası küpe yapılışı. Tamamlandığında çok şık duruyor. Siyah gold, siyah gümüş renklerde çalışarak özel günlerinizde kendi yaptığınız küpeleri kullanabilirsiniz.

3D İğne Oyası Küpe Yapılışı 1

Çok güzel görünüyor değil mi. O halde hemen anlatıma geçelim. Detaylarıyla 3d iğne oyası küpe yapılışını öğrenelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler