Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

100+ En Güzel İğne Oyaları

Netten derlediğimiz çok beğeneceğinizi düşündüğümüz en güzel iğne oyaları ve iğne oyası modelleri hazırladık sizler için. Yapan arkadaşlara fikir vermesi açısından. Bu modeller bize ait değil. Hepsi netten alıntıdır. İğne oyası siparişi almıyoruz. Ama yapan takipçilerimiz var onlara yönlendiriyoruz.

Her biri birbirinden güzel iğne oyası modelleri var. Sizlere birçok iğne oyası hazırladık şimdiye kadar. Çoğu yapılışı olan modelleri. İğne oyası yazma modelleri, iğne oyası havlu kenerı, salon takımı , iğne oyası tespih modelleri ve daha fazlası. Hepsi sizler tarafından çok beğenildi. Yine saydığımız bu örneklere çor güzel modeller hazırladık. Kolyeler bir şahane. Bilen arkadaşlar hemen yapmak isteyeceklerdir. Yazma modelleri, salon takımı örnekleri şahane. Bugün işe koyulup yapmak isteyeceksiniz.

İğne oyasının temel taşı olan iğne oyası zürafa yapılışını bildikten sonra birçok modeli yapabilirsiniz. Tüm geçişler aynı yapılıyor. Bazısında ilmek uzatılıyor. Bazısında kısa tutuluyor. Modele bakarak örnek çıkartan birçok arkadaşımız var. Ben iğne oyası bilmiyorum. Sadece zürafa yapılışını öğrenmiştim. Sonrasında hiç ilerletme zamanım olmadı. Bilen arkadaşlar yapılışlarını bizimle paylaşabilirler. Çok memnun oluruz. Diğer takipçilerimiz bende dahil öğrenmiş oluruz.

En Güzel İğne Oyaları ve Resimli Modelleri

Kaynak : https://tr.pinterest.com/

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler