Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Sıralı Yapraklar İğne Oyası Modeli

İğne oyası modellerinden yapraklı bir örnek hazırladık. Yazmalarda çok güzel duran örneklerden. Sıralı yapraklar iğne oyası modeli. Tek renk yazmalarda, desenli yazmalarda muhteşem duracak yeni modeli iğne oyalarından. Yapraklar iğne oyalarına çok yakışıyor. Yazmalarımıza, havlu kenarlarına veya diğer kumaşların kenarlarına en güzel oyalarımızı yapıyoruz. İçinde mutlaka çeşit çeşit iğne oyası yaprak modelleri oluyor. Sıralı yapraklar iğne oyası modeli sadece yapraklardan oluşuyor. Bu modeli isterseniz iğne oyası çiçek modelleriyle birlikte kullanabilirsiniz. İğne oyası yazma kenarlarında az sonra paylaşacağımız yapraklı modeli çiçeklerle birlikte kullanabilirsiniz. Yapraklı iğne oyası yapılışı 1 büyük 2 küçük yapraktan oluşuyor. Kenarda küçük yapraklar ortada 1 çiçek olabilir, Yada tam tersini yapabiliriz. Büyük yaprak yanına çiçekler ekleyebilirsiniz. İğne oyası yaprak modeli yazma yapılışı için videoya geçelim.

Sıralı Yapraklar İğne Oyası Nasıl Yapılır?

Çok hoş çok zarif yeni bir model. Sıralı yapraklar iğne oyası modeli. Yazma kenarlarınıza uygulayabileceğiniz çok hoş modellerden biri. Havlularda veya namaz örtülerinde de kullanılabilir diye düşünüyorum. İğne oyası dağlarla birlikte çok güzel duracak bir yeni model olabilir.

Sıralı Yapraklar İğne Oyası Modeli

Sıralı Yapraklar İğne Oyası Modeli 1

Oya çok güzel görünüyor değil mi. Sıralı yapraklar iğne oyası modeli keyifle yapmanız için videolu olarak hazırlandı. Oyanın videosunu izleyelim, yazmalarımıza uygulayalım. İyi seyirler.

 

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler