Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

İğne Oyası Yazma

İğne oyası modellerinden çok güzel bir örneğin yapılışıyla devam ediyoruz. İğne oyası yazma modellerinde çok şık duracak severek yapacağınız örneklerden. İğne oyası yazma modeli tek renk veya desenli yazmalara uygulanacak örneklerden. Hatta model o kadar güzel ki isterseniz iğne oyası havlu modellerinde de kullanabilirsiniz. İğne oyası dağlı modeller arasına yapraklı örneği koyabilirsiniz. Ağır iğne oyası modelleri daha ağır olacaktır. İğne oyası yazma modellerini gelende çeyizler için hazırlıyoruz. Kendimiz için daha kolay modellerle hazırlanmış örnekleri kullanıyoruz. Çeyizler için yapacağınız oyalar arasında iğne oyaları anlatımlı modeli de kullanabilirsiniz. Çok zarif bir örnek. İğne oyası kar tanesi modeli çok şık ağır örneklerden. Mutlaka çeyizlerde olması gereken iğne oyası örneklerinden. İğne oyası lavanta yapımı her renkle yapılarak farklı çiçeklere uyarlanan örneklerden olacak. İğne oyası yazma veya havlularda kullanacağımız örneğin yapılışına geçelim.

İğne Oyası Yazma Örneği Nasıl Yapılır?

Yazmalarda muhteşem duran bir örnek daha. Tek renk veya desenli hiç fark etmez yazmalarınıza severek yapacağınız zarif örneklerden. Desenli yazmalarda yazma içinde bulunan renklerden yapabilirsiniz. Tek renk yazmalarda zıt renkler, uyumlu renkler kullanabilirsiniz.

İğne Oyası Yazma 1

İğne oyası yazma yukarıdaki gibi duracak. Bittiğinde üst kısımda gördüğümüz gibi duracak. Arada kullanılan örnekte çok güzel. Farklı modellerinizde de kullanabilirsiniz.

İğne Oyası Yazma

Muhteşem modelimizin yapılış videosuna geçelim.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Menüler