Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

İğne Oyası File İşleme Teknikleri

İğne oyasının en güzel örneklerinden biri. İğne oyası zürafa yapımı ile kare, dikdörtgen, üçgen parçalar yapıp daha sonra içini iğne oyası file işleme teknikleri ile dolduruyoruz. Daha sonra iğne oyası namaz örtüsü, iğne oyası file işi salon takımı olarak, iğne oyası pike takımları olarak, iğne oyası file bohça örnekleri olarak kullanıyoruz. Birazdan paylaşacağımız çalışmayı, iğne oyası havlu, iğne oyası namaz örtüsü veya pike olarak yapıp kullanabilirsiniz. Çok zarif bir model. Farklı bir videoda çiçeğin nasıl yapıldığını da göreceğiz. İğne oyası file işi modellerini çok seviyorum. Çok güzel duruyorlar. Yapması zahmetli. Zürafaları hep bir ayar yapmak gerekiyor. Daha sonra doldururken sıkıntı olabiliyor. O yüzden zürafaları yaparken dikkat etmek gerekiyor. İğne oyası yaparken farklı bir hobi ile ilgilenmemek gerekiyor. Tığ işi veya şiş örgü gibi. Elimizde geçişler bozulabiliyor. Özellikle tığ işinde. O yüzden iğne oyası file dolgu havlu yapımı veya diğer iğne oyalarında sadece iğne oyasına odaklanmak gerekiyor. Farklı bir işle uğraşmamak gerekiyor. Özellikle file işi yapıyorsanız.

İğne Oyası File Dolgu Nasıl Yapılır?

İğne oyası file işleme tekniklerinden bir namaz örtüsü yapıyoruz. Üçgen olarak iğne oyası dağ yapıyoruz. Ve içini dolduruyoruz. İki dağ arasına da iğne oyası çiçek motifi ekliyoruz. Bakın oyamız bittiğinde nasıl görünüyor.

İğne Oyası File İşleme Teknikleri

İğne Oyası File İşleme Teknikleri 1

Çok güzel değil mi. Muhteşem. Namaz örtüsü yaptığınızda ağır örneklerinizi sadece ön kısma ekleyebilirsiniz. Yan ve arka kısımlara ise farklı teknik uygulamaları yapabilirsiniz. İşte bu iki güzel tekniğin yapılışı. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler