Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

İğne Oyası Buğday Başağı Modeli

İğne oyası modellerinden süper bir örnek daha. İğne oyası buğday başağı modeli yazmalarınızda çok güzel duracak. Keyifle yapacaksınız. Eğer satış yapıyorsanız sizlere çok sipariş aldıracak modeller arasında yerini alacak. Marifetli eller iğne oyası modellerinin nasıl yapıldığının tüm detaylarını videoda bulacaksınız. İğne oyasının yapılışı anlatımlı videolu modellerden bahsedelim biraz. Modelleri videolu olarak hazırlıyoruz. Benzer ama farklı modellerden bahsedeceğiz. İğne oyası dut modeli yapımı da çok hoş bir model. İğne oyası yazma modelleriniz için yapabilirsiniz. İğne oyası süpürge modeli yapılışı da aynı tarzda yapılan modellerden. Aynı veya farklı daha fazla iğne oyası örnekleri anlatımı için önceki yazıları inceleyebilirsiniz. Şimdi iğne oyası buğday başağı modelinin detaylarına geçelim.

İğne Oyası Buğday Başağı Modeli

İğne Oyası Çeşitleri

Bu kez iğne oyası modellerinden, çeşitlerinden buğday başağı modeli var. İğne oyası buğday başağı modeli yapılışı var. Yazmalarınız için keyifle yapacağınız bir oya. Başakları yazma içinde bulunan renklerden seçebilirsiniz. Tek renk yazmalara da yapabilirsiniz. Seçtiğiniz yazmaya uygun renklerde ipler seçerek oyanızı yapabilirsiniz. Başakları iğne oyalarından farklı teknik modellerle de çalışabilirsiniz. Çeşitli yapraklarla, dağlarla kullanabilirsiniz. İğne oyası buğday başağı modeli iki yaprak arasına çift başak yaparak da kullanılabilir. Sıralı iğne oyası modellerini farklı tekniklerle kullanarak dilediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

İğne Oyası Buğday Başağı Modeli 1

Model bittiğinde yukarıdaki gibi görünüyor. Nasıl yapıldığını merak ediyorsanız tek yapmanız gereken aşağıda bulunan videoyu izlemek. İyi seyirler.

 

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler