Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

İğne Oyası Dut Modeli Yapımı

İğne oyası dut modellerinden zarif bir örneğinin tarifini hazırladık. İğne oyası dut modeli yapımını farklı şekillerde de kullanabilirsiniz. Çift yaprak ortasına çiçek gibi dut oyası yapımını koyabilirsiniz. Dut oyasının sayısını çoğaltabilirsiniz. 2li 3lü yapabilirsiniz. İğne oyası örnekleri anlatımlı yollarından videolu tarifleri seçiyoruz. Genel itibari ile anlatımlar videolu. Hepimiz tarafından rahatça yapılabilmesi için. İğne oyası teknikler nelerdir bahsettik. Daha sonra modellerin yapılışına geçtik. Tek renk iğne oyası yazma örnekleri, ağır modeller, kolay modeller gibi birçok örneğin tarifine ulaşabilirsiniz. İğne oyası yazma kenarı, havlu kenarı, fularlar, tespihler hepsi var. Beğendiğiniz modelleri kendiniz için yapabilirsiniz. İğne oyası yapmak çok keyifli. Hele birde oya bitti kullanmaya başladıysanız en güzeli. İğne oyası dut modeli yapımını hemen yapmaya başlayabilir ve kullanabilirsiniz.

Dut Oyası Modeli Yapılışı

Dut oyası tariflerinden iğne ile yaptığımız güzel bir örneğin tarifi var. Dut oyasında değişiklikler yapabilirsiniz. 2 tane yapabilirsiniz aynı yere. İğne oyası ikiz dut modeli de yazmalarda çok güzel duruyor. Modelin yapılışı ayrıntılı bir şekilde videoda yer almakta. Aklınıza takılan herhangi bir konu olursa sorabilirsiniz. Son günlerin gözde modellerinden. Modası hiç geçmeyecek örneklerden.

İğne Oyası Dut Modeli Yapımı

Model çok güzel görünüyor değil mi. Dutu andırıyor. Dut çok lezzetli olur. Ayaş dutu çok güzeldir. Şimdi mevsimi değil ama oyanın mevsimi hiç geçmez. Sizde yapmak isterseniz hemen alttaki videodan iğne oyası dut modeli yapımına ulaşabilirsiniz. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler