Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

İğne Oyası Çam Modeli Nasıl Yapılır?

İğne oyası yazma modellerinde kullanacağımız harika bir örnek daha. İğne oyası çam modeli. Sonbahar mevsiminde sonbahar renklerinde iğne oyası ağaç modelleri olarak da yapabilirsiniz. İğne oyası çam modeli nasıl yapılır detaylı şekilde öğreneceğiz. Daha sonra sevdiğimiz renklerde, yazmalarımıza uygun renklerde iğne oyalarını yapmaya başlayacağız. İğne oyası modeli yapılışı çok seveceğiniz ve suni ipek iplerle naylon iplerle oyaları yapacaksınız. Son paylaştığımız yeni iğne oyaları arasında iğne oyası ikili çiçek modeli yapılışı var. Kiraz gibi, çiçek gibi gül gibi duruyor. Tek renk yazmalara da desenli yazmalara da yapabilirsiniz. Yazmalara çok yakışacak iğne oyası örneği hazırladık. Boncuklu, pullu, firkete ile yapılmış birbirinden güzel oyalar. Hepsine bir tıkla önceki içeriklerden ulaşabilirsiniz. Şimdi iğne oyası çam modeli nasıl yapılır öğrenme zamanı.

İğne Oyası Çam Modeli Yapılışı

Sonbahar ağaçlarını, çam ağaçlarını andıran çok şık bir oya. İğne oyası pırpır teknikleriyle yapılmış. Adım adım nasıl yapıldığını öğrenecek ve bizde yazmalarımıza yapmaya başlayacağız. Sonbahar renkleri seçilerek suni ipek ipi ile yapılmış oya bakalım bitince nasıl görünüyor.

 

İğne Oyası Çam Modeli Nasıl Yapılır? 1

İğne Oyası Çam Modeli Nasıl Yapılır? 2

Çok güzel görünüyor değil mi. O halde hemen anlatıma geçelim. Bu güzel modelin nasıl yapıldığını öğrenelim. İğne oyası çam modeli nasıl yapılır yayında. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler