Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Oya Örnekleri İğne Oyası

İğne oyası modellerinden harika bir örnek daha. Yazmaları için ağır ve gösterişli oya arayanlara Ayşen’in iğne oyalarından süper bir örnek tarifi hazırladık. İğne oyası örneklerinin tarifini sizlere videolu olarak hazırlıyoruz. Beğendiğimiz yeni tüm modelleri anlaşılır videolarla hazırlıyoruz. Sizden gelen yorumlar bizi çok mutlu ediyor. Hepinize ayrı ayrı çok teşekkür ediyoruz. İğne oyalarının son zamanlarda en çok sipariş alan modellerinden oya örnekleri iğne oyası tarifimiz. Son zamanların gözde modellerinden biri de iğne oyası kanatlı çiçek yapımı ve iğne oyası sepet modeli yapımı. Daha fazla model anlatımı için önceki yazılarımızı inceleyebilirsiniz. Başlayalım mı yeni modelin yapılışına.

İğne Oya Örnekleri

Yazmalarınızda çok güzel duracak bir örnek. Kolay gibi dursa da pırpırlı modeller biraz daha zor oluyor. Neden derseniz pırpırları hep aynı ayarda düşürmek biraz zor olabiliyor. Bunun için elinizde tutabilirsiniz yaparken. Oya örnekleri iğne oyası örneği kenarında pırpırlar olan bir model. Ağır bir örnek. Çeyiz hazırlığında iseniz ve zarif, ağır , gösterişli modelleri arıyorsanız tam sizlere göre bir model.

Oya Örnekleri İğne Oyası

Çok güzel bir model. Bu modeli yazmalarınızda veya havulalarınızda kullanmak isterseniz yapılışını videoda bulabilirsiniz. Ayrıntılı bir şekilde altta yapılışını bulabilirsiniz. Takıldığınız herhangi bir konu olursa sorabilirsiniz. İşte oya örnekleri iğne oyası modelinin tarifi. İyi seyirler.

Oya Örnekleri İğne Oyası 1

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler