Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kolay Yatık Çiçekler İğne Oyası Modeli Yapımı

Kolay yatık çiçekler iğne oyası modeli yapımı yazma oyalarında çok güzel duruyor. Bu zarif oyayı hem iğne oyası yazma hemde iğne oyası havlu modellerinde kullanabilirsiniz. İğne oyası örneklerinde her zaman olduğu gibi model anlatımı yine videolu. Videodan takip ederek kolaylıkla modeli yapabilirsiniz. Yazmanın içinde bulunan renklerle çiçekli yazmalarınıza bu oyayı yaptığınızda eminim çok güzel olacaktır. Çiçekli oyaları seviyorsanız bu oyayı denemelisiniz. İğne oya tarifinde çiçekli modeller, boncuklu modeller çok güzel duruyor. İğne oyası büyük çiçek yapımını yine yazmalarınız için, havlularınız için yapabilirsiniz. Boncuklu modellerden ise kiraz oyaları harika duruyor. Kiraz oyası nasıl yapılır daha önce detaylı bir şekilde paylaşmıştık. Yapılışını inceleyerek istediğiniz oyada kullanabilirsiniz. Şimdi yeni modelin tarifine geçelim.

İğne Oyası Modelleri Kolay Anlatımlı

Havlu, yazma ve namaz örtülerinde kullanılabilir. Namaz örtülerinde iki dağ arasına bu zarif çiçeği yapabilirsiniz. Yazmalar içinde yine iğne oyası dağ çeşitleri ile birlikte kullanabilirsiniz. Beğendiğiniz farklı modellerle birleştirerek kullanabilirsiniz.

Kolay Yatık Çiçekler İğne Oyası Modeli Yapımı

Kolay yatık çiçekler iğne oyası modeli yapımı bittiğinde yukarıdaki gibi görünecek. İğne oyası fular modellerinde, iğne oyası takı modellerinde de kullanılacak bir örnek. İğne oyası yapımında çiçekli modeller yazmalarda çok kullanılıyor. Yapılışını merak ediyorsanız videodan takip edebilirsiniz. İşte modelimizin yapılışı. İyi seyirler.

 

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler