Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Yeni İğne Oyası Örneği Yapımı

İğne oyası modellerinden yepyeni şahane bir örnek daha hazırladık. Yeni iğne oyası örneği yapımı. Papatya renklerinde veya farklı renklerde tasarlayabilirsiniz. Çiçekli iğne oyası yapılışı yeni örneklerden. Çok zarif duruyor. İğne oyası pırpır teknikleriyle yapılmış çok hoş bir oya. Detaylar videoda. İğne oyası yazma modellerine birçok renk kombinasyonuyla uyarlanacak bir tarif. İğne oyası yapılışında yeni modelleri anlatmaya devam ediyoruz. Biraz yazmalarımıza çok yakışacak modellerden bahsedelim. Fiyonklu iğne oyaları yazmalara çok yakışıyor. En güzel fiyonklu iğne oyası modelleri yapılışına fiyonklu iğne oyası yapımından ulaşabilirsiniz. Mavi yazmaya iğne oyası yapılışı hazırlamıştık. Yine yazmalarımızda her renkle muhteşem duracak örneklerden. Sıralı yapraklar iğne oyası modeli yine göz alıcı güzellikte modellerden. İğne oyası yapımı için hemen videoya geçelim.

Çiçekli İğne Oyası Nasıl Yapılır?

İğne oyası modellerinden çok beğeneceğimiz bir tarif daha. Siyah yazmalara, beyaz yazmalara, kırmızı ve diğer renkteki tüm yazmalara çok yakışacak. Tek renk yazmalarda veya desenli yazmalarda uygulayacağımız 3 boyutlu iğne oyalarından. İğne oyası yaprak yapımı üzerine kurulmuş papatya görünümlü harika bir çiçek.

Yeni İğne Oyası Örneği Yapımı

Çok güzel görünüyor değil mi. Yeni iğne oyası örneği yapımı ise hemen altta videoda. Eğer modeli beğendiyseniz ve nasıl yapıldığını merak ediyorsanız hemen altta detaylı yapılışını bulabilirsiniz. Sadece sarı beyaz renklerde değil her renkte muhteşem duracak oyalardan.

 

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler