Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

İğne Oyası Namaz Örtüsü Kenarı Yapılışı

İğne oyası modellerinden harika bir örnek. İğne oyası namaz örtüsü kenarı yapılışı. Boncuklu veya boncuksuz yapılabilecek bir tarif. İsterseniz iğne oyası havlu kenarı modelleri olarak da kullanabilirsiniz. Bence uygun. İğne oyası dağ çeşitlerinden iki dağ arasına güzel bir uygulama yapıyoruz. İsterseniz havluya kullandığınızda dağ arasında kullanılan örneği farklı bir renk ile yapabilirsiniz. Boncuklu modellerden çok şık duran 2 örnekten daha bahsetmek istiyorum. Elazığ iğne oyaları örneği sade ve güzel. Beyaz leçek iğne oyaları yine dağ arasına uygulanan bir örnek. İğne oyası namaz örtüsü siyah renkte de, krem renginde de çok güzel duracaktır. Her renkle çok güzel duracak bir örnek. Boncuk sevmiyorum diyorsanız boncuk kullanmadan oyayı yapabilirsiniz. Hemen namaz örtüsünün yapılışına geçelim.

İğne Oyası Namaz Örtüsü Yapımı

İğne oyası namaz örtüsü kenarı yapılışı havlu kenarı modeli olarak da yapabileceğiniz bir örnek. Detaylı anlatımı videoda hazırlanmış. Model güzel bir model. Dağları küçülterek ve aradaki pırpırları küçülterek yazmalara veya küçük mutfak havlularında da kullanabilirsiniz. Uyarlayabilirsiniz. Yapacağınız oya ile uyumlu renkler seçebilirsiniz.

İğne Oyası Namaz Örtüsü Kenarı Yapılışı

Model bittiğinde yukarıdaki gibi görünüyor. Çok güzel değil mi. Boncuksuz yapıldığında da güzel durur. Hemen yapılışına geçelim. Daha sonra istersek namaz örtüsü veya havluya, modeli küçülterek yazmaya veya mutfak havlusuna uyarlayarak yapabilirsiniz. İşte örneğin yapılışı. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler