Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Boncuklu İğne Oyası Yapılışı

Yazmalarımızda iğne oyası modellerini çok kullanıyoruz. Bazen boncuklu bazen düz olarak yapıyoruz oyalarımızı. Bazı modellere boncuklar çok yakışıyor. Bazı modellerde boncuk olmuyor tabi bu benim fikrim. Biraz yeni model boncuklu örneklerden bahsedelim. Sonra yeni modele geçelim. Boncuklu iğne oyası yazma modellerinde kullandığınız örnekleri küçük mutfak havlu modellerinde de kullanabilirsiniz. Tahta boncuklu iğne oyası modeli çok güzel örneklerden. Sıralı iğne oyası yapımı tek renk yazmalarda çok güzel duracak bir model. Tabi renkli yazmalara da uyar. Her zaman söylediğimiz gibi daha fazla model için önceki yazılarımızı inceleyebilir tüm modellerin yapılışına videolu anlatımlı olarak ulaşabilirsiniz. Boncuklu iğne oyası yapılışı da tek renk yazmalara veya desenli yazmalara yapabilirsiniz. İğne oyası örneklerinden zarif modelin detaylı yapılışına geçelim.

Boncuklu İğne Oyası Anlatımlı

Çok zarif , çok şık iğne oyası modellerinden. Boncuklu iğne oyası yapılışı tarifini videolu olarak hazırladık. İstediğiniz renk tek renk yazmalarda yapabilirsiniz. Son zamanlarda tek renk yazmalar çok tercih ediliyor. Çok seviliyor. Bende çok seviyorum tek renk yazmaları. Son zamanlarda benimde tercihim onlardan yana. Boncuklu iğne oyası ağır modelleri yazmalarda pek tercih etmiyorum. Daha zarif çıtı pıtı iğne oyalarını tercih ediyorum. Sanki daha güzel oluyorlar.

Boncuklu İğne Oyası Yapılışı 1

Boncuklu İğne Oyası Yapılışı

Oya çok güzel duruyor değil mi. Mavi bir yazmaya beyaz boncuklarla yapılmış yapraklı bir oya. Boncuklu iğne oyası yapılışı detaylarını güzel bir video ile izleyelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler