Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

İğne Oyası Yazma Yapılışı Anlatımlı

Yeni iğne oyası örnekleri tülbent kenarında çok güzel duracak bir oya daha. Tek renk yazmalarda veya desenli yazmalarda hemen yapmak isteyeceğiniz modellerden. İğne oyası yazma yapılışı anlatımlı model mor renkli bir yazmaya uygulanmış. Siyah tek renk yazmada da çok güzel duracaktır. Tek renk iğne oyası yazma örnekleri son zamanlarda çok tercih ediliyor. Desenli yazmaları da unutmamak lazım her zaman yarışta öndeler. İğne oyası yazma yapılışı videolu olarak hazırladığımız modellerden. Severek yapacağınız eğer satış yapıyorsanız sizlere çok sipariş aldıracak bir örnek. Yazmalar için iğne oyası tığ oyası modellerinden sonra çok yaptığımız örneklerden. İğne oyası yazma kenarı için daha çok anlatımlı modelimiz var. Şimdi yeni model yazmalarda çok şık duracak çiçekli iğne oyası modellerinin yapılışına geçelim.

İğne Oyası Yazma Yapımı

Sıralı iğne oyası örneklerinden çok zarif çiçekli bir örnek. İğne oyası yazma anlatımlı yapılışı için iğne oyası tekniklerinden pırpırları kullanıyoruz. Pırpırla iğne oyası sinek kanadı yapıyoruz. Pırpırlarla çiçek çiçeğin dal kısmını yapıyoruz. Farklı bir renk ile çiçekleri yapıyoruz.

İğne Oyası Yazma Yapılışı Anlatımlı

Oyanın alt zeminini yukarıdaki gibi hazırlıyoruz. Daha sonra çiçeği buralara yapıyoruz. Yine alt zemini bu şekilde hazırlayıp üst kısma farklı iğne oyalarından çiçekler yapabilirsiniz. Şahane örnekler var. İlk defa yapıyorsanız kolay modellerle ilerleyebilir daha sonra zor modellere geçiş yapabilirsiniz.

İğne Oyası Yazma Yapılışı Anlatımlı 1

İğne oyası yazma yapılışı anlatımlı model bittiğinde yukarıdaki gibi görünecek. Çok zarif duruyor. Çok hoşuma gitti. Şimdi modelin ayrıntılı bir şekilde yapılışını izleyelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler