Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Çatalla Püsküllü İğne Oyası Yapımı

İğne oyası modellerinden püsküllü, dağlı harika bir örneğin yapılışı var sırada. İsterseniz iğne oyası yazma modelleriniz için isterseniz de iğne oyası havlu kenarları için yapabilirsiniz. Çatalla püsküllü iğne oyası yapımı detaylı bir şekilde videoda anlatılmakta. Videodan takip ederek rahatlıkla oyayı yapabilirsiniz. Takıldığınız herhangi bir konu olursa sorabilirsiniz. Püskülleri oya modelleri ve yapılışlarında sadece iğne ile değil tığ oyaları ile mekik oyaları ile birleştirerek yapabilirsiniz. Püsküllü mekik oyası yapılışı sizlere çok güzel bir örnek. Püskülleri yine çatalla yapıp farklı oyalarla, örgülerle de birleştirerek yapabilirsiniz. Çok güzel oyalar, harika örgüler var. İğne oyalarınızı örülerinizde veya kumaşlar üzerinde diktiğiniz bir kıyafette de kullanabilirsiniz. Püsküllü, saçaklı örgüleri kızlar çok seviyorlar. Kızlarınız için ördüğünüz veya diktiğiniz kıyafetlerde kullanabilirsiniz. İğne oyası en çok yazmalara ve havlulara yakışıyor. Şimdi bu güzel modelin yapılışına geçelim. İğne oyalarına güzel bir örneği daha ekleyelim.

Püsküllü İğne Oyası Örnekleri

Yazma ve havlularda kullanacağınız çok güzel bir model. Püskülleri iğne oyalarından farklı örneklerle de kullanabilirsiniz. Yazmalara, yazma içinde bulunan renklerle püsküller yapabilirsiniz. Güzel bir su taşı örneği giderek. Çeşitli dağ örnekleri ile kullanabilirsiniz. Yapraklarla kullanabilirsiniz.

Çatalla Püsküllü İğne Oyası Yapımı

Oya çok güzel duruyor. Maydanoz dağ modellerinden bir örnek ve iki dağ arasında püskül. Çok zarif. Yazma veya havlularınıza uygun renklerde, kullanacağınız alanlara uygun renklerde yapabilirsiniz. Çatalla püsküllü iğne oyası yapımı detaylarını merak ediyorsanız tek yapmanız gereken altta bulunan videoyu izlemek. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler