Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

İğne Oyası Yazma Modeli Yapılışı

İğne oyası yazma modeli yapılışı. Ağır çok güzel bir örnek. İğne oyası dağ çeşitleri ile birlikte kullanarak iğne oyası havlu modellerinde iğne oyası namaz örtüsü modellerinde de kullanılabilir. Çeyizlik iğne oyası modelleri için çok sevilecek bir örnek. Çatalla yapılan oya modelleri Kulak çöpleri ile yapılan oyalar, firkete ile yapılan oyalar, çatal iğne iğne ile yapılan oyalar hazırladık. Önceki içeriklerimizde videolu anlatımlarla birçok modelin yapılışına ulaşabilirsiniz. Değişik aparatlarla oyalar yapıyoruz. İğne oyası yazma kenarı anlatımlı örnekler çeyizler için en çok yaptığımız, vazgeçemediğimiz modeller. İğne oyalarını çeyizler için satış için çok yapıyoruz. Satış yaparak ev bütçesine katkıda bulunuyoruz. İğne oyası kiraz modeli yapılışı videoda anlatılmakta. Yazmalarda ve havlularda çok kullanılıyor. Satış için de çok tercih ediliyor. Sizde beğendiğiniz modelleri, müşterilerinizin sevdiği modelleri yapabilirsiniz. Yine güzel bir model anlatımına geçiyoruz.

İğne Oyası Yazma Örnekleri Anlatımlı

İğne oyası yazma modeli yapılışı çok şık bir model. Küçük bir dağ üzerine yaprakları olan 2 çiçekli bir model. 2 çiçek modeli arasına zarif su örnekleri yapabilirsiniz. Ağır çok güzel bir modellerden. Severek yapacağınız şahane bir model anlatımı.

İğne Oyası Yazma Modeli Yapılışı

Model bittiğinde yukarıdaki gibi çok güzel duruyor. Tek renk yazmalarda, desenli yazmalarda kullanılabilecek örnek. Sadece yazma kenarlarında değil havlulara, namaz örtülerinde kullanabilirsiniz. Çiçek sap kısmı ile birlikte yapılıp çeşitli süslemelerde de kullanabilirsiniz. Detaylı bir şekilde videoda modelin yapılışı anlatılıyor. Videodan modeli kavrıyoruz daha sonra yazmalara yapıyoruz. Önce modeli örnek bezine modelimizi çıkartıyoruz. Modeli iyice öğreniyoruz. Daha sonra yapmak istediğimiz kumaşın kenarına işliyoruz örneği.

Şimdi çok güzel bir modelin yapılışını izleyelim. İğne oyası yazma modeli sizler için yayında. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler