Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kolay Papatya İğne Oyası Yapılışı

İğne oyası papatya modellerinden harika bir örnek daha. Kolay papatya iğne oyası yapılışı. Ortasında tomurcuğu ve kenarlarında kolayca yaptığımız papatya yapraklarını oluşan çiçekli iğne oyalarından bir anlatımımız var. Papatyaları kullandığımız çeşit çeşit iğne oyaları hazırladık. Şimdi onlardan bahsedelim ve daha sonra yeni modelimizin yapılışına göz atalım. Papatyalı çok güzel oyalar bahsettik. Hepsine burada değinmek çok zor ama birkaç modelden bahsedelim. Papatyaları tespih süslemelerinde kullanabilirsiniz. İğne oyası papatya çiçek yapımı tespih süslemelerinde kullanacağımız örneklerden. Şimdi yazmalara uygulayacağımız örneklerden bahsedelim. Yeni iğne oyası papatya modeli yapılışı iğne oyası  düğüm teknikleriyle yaptığımız oyalardan. Bir diğer oyamız ise iğne oyası papatya yapımı anlatımlı örnek olacak. Bu modeli iğne oyası dağ çeşitleriyle birlikte iğne oyası havlu kenarı modellerinde de kullanabilirsiniz. Son paylaşacağımız papatyalı örnek ise iğne oyası papatya havlu kenarı yapılışı olacak.

Papatyalı İğne Oyası Nasıl Yapılır?

İğne oyalarından yazmalarda kullanılacak çok şık bir oya daha. Bir çeşit yalancı papatya iğne oyası diyebiliriz. Papatya oyasını yaptıktan sonra beğendiğiniz iğne oyası yaprak modelleriyle yazmaya ekleyebilirsiniz. Yine tespihleri süslemede veya takı yapımında kullanabilirsiniz. Takı yapımında kullanabilirsiniz.

Oyamızı tamamladığımızda aşağıdaki gibi görünecek.

Kolay Papatya İğne Oyası Yapılışı

Çok hoş çok zarif değil mi. O halde hemen anlatıma geçiyoruz. Son olarak detaylarıyla kolay papatya iğne oyası yapılışını izliyor öğreniyoruz.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler