Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Çıtı Pıtı İğne Oyası Yazma Örneği

İğne oyası modellerinden yazmalara çok yakışacak bir örnek daha. Çıtı pıtı iğne oyası yazma örneği. Keyifle yapacağımız hem düz yazmalarımıza hem de desenli yazmalarımıza uygulayacağımız bir model. Tamamlandığında çok şık duruyor. Sanki eski zamanların gaz lambalarını andırır gibi. Sanırım çocukluğumu anımsattığı için ayrıca modeli çok sevdim. İğne oyası yazma modelleri en çok yaptığımız oyalardan. En güzel iğne oyalarını araştırıyor daha sonra kızlarımızın, oğullarımızın çeyizleri için yapmaya başlıyoruz. Satış yapıyor ev bütçemize katkıda bulunuyoruz. Sizde iğne oyası örneklerinden satış yapıyorsanız müşterilerinize bu güzel oyayı da gösterebilirsiniz. Eminim sipariş alacaklardır. En basit iğne oyasından en ağır iğne oyası modellerine kadar birçok örnek paylaştık. Boncuklu iğne oyaları, pullu iğne oyaları, iğne oyası namaz örtüsü, iğne oyası havlu kenarı gibi. Şimdi paylaşacağımız modeli yazmalara ve mutfak havlularına yapabilirsiniz. Hazırsanız hemen yeni model çıtı pıtı iğne oyası yazma örneğinin yapılışına geçelim.

Çıtı Pıtı İğne Oyası Nasıl Yapılır?

Rengiyle, modeliyle çok güzel bir örnek daha. Adım adım iğne oyası nasıl yapılır, yazmaya nasıl uygulanır öğreneceğiz. 2 renkli iğne oyaları, 3 renkli iğne oyaları olarak yapabileceğiniz örneklerden.

Çıtı Pıtı İğne Oyası Yazma Örneği 2

Çıtı Pıtı İğne Oyası Yazma Örneği 1

İşte oyamızı tamamladığımızda tıpkı yukarıdaki gibi görünecek. Çok güzel çok zarif iğne oyalarından. O halde videoya geçelim ve çıtı pıtı iğne oyası yazma örneği yapılışını öğrenelim.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler