Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Ağır İğne Oyası Modelleri

Harika bir iğne oyası tarifi. Ağır iğne oyası modellerinden çiçekli süper bir örnek. Yazmalarınızda çok güzel duracak bir örnek. İğne oyası örneklerinden yeni, gösterişli modeller arıyorsanız tam sizlere göre bir örnek. Ağır iğne oyası modellerinden yeni örneğin yapılışına geçmeden daha önceki örneklerimizin yapılışından bahsedelim. Çok beğendiğim çok şık duran örneklerden. Her biri çok güzel. Ve hepsinden burada bahsetmek çok zor. Havlu modelleri iğne oyası çok ağır bir örnek. İğne oyası namaz örtüsü modellerinde de kullanabileceğiniz bir model. Havlu iğne oyası modelleri 3 boyutlu çiçekli çok zarif bir örnek. Oya örnekleri iğne oyası olarak çok yaptığımız modellerden. Daha sonra tığ oyalarını yapıyoruz. Hadi şimdi çok beğeneceğiniz, çok sipariş alacak ağır iğne oyası modelleri yapılışına geçelim.

Ağır İğne Oyası Modelleri 2019

İğne oyalarından sarı çiçekli bir model var sırada. Yazmalarınıza uygun renklerle yapabileceğiniz bir model. İğne oyası sık iğne, pırpırlar ve yapraklardan oluşan bir örnek. İğne oyası modelini ben kendim çıkartmadan önce acaba hangi teknikler kullanılmış diye bakıyorum önce. Sonra modeli çıkartmaya başlıyorum. İlk yaptığım çok kötü oluyor. 2. biraz daha iyi. 3. de düzelmeye başlıyor. Çok profesyonel değilim ama iğne oyası tekniklerini biliyorum.

Model aşağıdaki gibi duracak. İsterseniz çiçeğin alt kısmına fıstık da yapabilirsiniz. Öyle de çok güzel duruyor. Boşta bırakabilirsiniz.

Ağır İğne Oyası Modelleri 1

Ağır İğne Oyası Modelleri

Tüm yazmayı çiçeklerle donattığınızda çiçek bahçesini andıran harika bir model olacak. İşte örneğin yapılışı. Ağır iğne oyası modelleri tarifi sizler için yayında. İyi seyirler.

Ağır İğne Oyası Modelleri 2

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler