Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kasnakta İğne Oyası Çiçek Nasıl Yapılır?

İğne oyası modellerinden, el nakışı örneklerinden yepyeni muhteşem bir tekniğin yapılışını hazırladık. Kasnakta iğne oyası çiçek nasıl yapılır? Detaylarıyla öğrenecek daha sonra çeşitli çalışmalarda kullanacağız. Mesela iğne oyası bohça modellerinde, duvar süsü modellerinde, 3d iğne oyası modellerini hatta iğne oyası kolye modellerinde de kullanabiliriz. Broş modellerinde kullanabiliriz. Yepyeni daha önce yaptığımız modellere katkısı olacak harika bir örnek. Gelinlere özel el nakışı kasnak yapılışı hazırlamıştık. Az sonra yapacağımız modeli özel pano modellerinde kullanabilirsiniz. İğne oyasından yeni modelin anlatımına geçmeden önce daha önce yaptığımız 3 boyutlu nakış modellerine göz atalım.

Bu paragrafta daha önce yaptığımız 3 boyutlu nakışlara değineceğiz. Çanta yapımından, bohça hazırlanmasından, kırlent modellerinde ve daha birçok yerde kullanacağımız nakışlardan bahsedeceğiz. Mesela el nakışı 3d çiçek yapılışı çok beğeneceğiniz çiçeklerden. Kalemle gül goncası nasıl yapılır paylaştığımız diğer çiçeklerden. Gelelim şimdi kasnakta iğne oyası çiçek nasıl yapılır öğrenmeye.

Kasnakta İğne Oyası Çiçek Yapılışı

3 boyutlu nakışlarımız arasına yepyeni bir modelin yapılışını ekliyoruz. Çok beğeneceğimiz iğne, boncuk, kasnak ve ipleri kullanarak yaptığımız çok güzel bir çiçek.

Kasnakta İğne Oyası Çiçek Nasıl Yapılır?

Küpe yapımından tutun örgü süslemeye, patik süslemeye kadar birçok yerde kullanabiliriz. Dağlarla birlikte iğne oyası havlu kenarlarında, iğne oyası namaz örtülerinde kullanabiliriz. Son olarak videoya geçelim. Baştan sona yapılışıyla kasnakta iğne oyası nasıl yapılır öğrenelim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler