Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

El Nakışı 3D Çiçek Yapılışı

El nakışı modellerinden yepyeni bir çiçek daha. El nakışı 3D çiçek yapılışını birçok yerde kullanabilirsiniz. Örgü süsleme sanatında kullanabilirsiniz. Havlu modellerini süslemek için kullanabilirsiniz. Duvar süsü modellerinde kullanabilirsiniz. El nakışı çiçek nasıl yapılır öğrenecek daha sonra dilediğimiz yerde kullanacağız. El nakışı modellerini kanaviçe etamin örnekleriyle birleştirerek de yapabiliriz. Bohçalar, diktiğimiz bir kıyafeti süslemek için, bebek battaniyesi modellerini süslemek için kullanabiliriz. Düz sade modellerle 3 boyutlu nakışları bir araya getirerek seccade modelleri yapabilirsiniz. Saç bandı modelleri, el yapımı toka modelleri tasarlayabilirsiniz. Örnekleri bu şekilde çoğaltmak mümkün. Şuan için aklıma gelen fikirler bunlar. Sizde bizlerle bu güzel el nakışı çiçek modeliyle yapılacak çalışmaları yorum kısmında paylaşabilirsiniz.

Bu paragrafta daha önce yaptığımız 3 boyutlu nakışlardan bahsedeceğiz. Nakışları yaparken çeşitli eşyaları kullanıyoruz. Kulak çöpü, kalem gibi. Mesela kulak çöpüyle yapılan nakışı çok beğeneceksiniz. Anlatımına ise kulak çubuğuyla çiçek nasıl yapılırdan ulaşabilirsiniz. Kalemle gül goncaları nakışları yapabiliriz. Detaylara kalemle gül goncası nasıl yapılır içeriğimizden ulaşabilirsiniz. Pipetle de nakışla yapıyoruz. Güzel bir çiçeğin yapılışına ise pipetle el nakışı çiçek nasıl yapılır inceleyerek ulaşabilirsiniz. Daha fazlası için önceki içeriklerimizi inceleyebilirsiniz. Şimdi el nakışı 3D çiçek yapılışını öğrenelim.

3D El Nakışı Çiçek Nasıl Yapılır?

Gelincikler, menekşeler, papatyalar, kır çiçekleri, sümbüller… Renkleri ayarlayarak birçok çiçeğe çevirerek yapacağımız güzel bir çiçeğin yapılışını hazırladık. Havlular, bohçalar, örgüler, diktiğimiz bir kıyafet veya duvar süsü gibi birçok yerde kullanabiliriz.

El Nakışı 3D Çiçek Yapılışı

Çiçeği tamamladığımızda yukarıdaki gibi duracak. Çok şık çok zarif değil mi. El nakışı ile ilgilenenler bu çiçeği çok sevecek. O halde hemen yapılışına geçelim. El nakışı 3d çiçek yapılışını öğrenelim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler