Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

El Nakışıyla Kıyafet Süsleme Broş Yapımı

Yine harika bir fikirle karşınızdayız. Bu kez cep süsleme modellerinde ve birçok süslemede kullanacağımız bir tarif hazırladık. Kıyafetlerimizi süslemek için kullanabiliriz. El yapımı broş modellerini yakalarımızı çantalarımızı süslemek için kullanabiliriz. Sevimli bir limon yapıyoruz. Punch nakışı, el nakışı ile aynı çalışmalardan yapıp çeşit çeşit cep süsleme örnekleri, kıyafet süsleme modelleri hazırlayabiliriz. El nakışıyla kıyafet süsleme broş yapımı çok beğeneceğiniz projeler arasında olacak. Eski kıyafetlerimizi, düz gömleklerimizi, elbiselerimizi basit yöntemlerle süsleyebiliriz. Mesela kıyafetleri dantelle süsleme örneği hazırlamıştık.

Çok beğeneceğimiz küçük yöntemle düz kıyafetleri bambaşka hale çevirdiğimiz bir teknikti. Tişört süsleme örnekleri ile güzel bir galeri hazırlamıştık. İçinde bizlere ilham verecek çok proje var. Beğendiklerinizi uygulayabilirsiniz. Düz kıyafetlerimizi, yenilemek istediğimiz elbiselerimizi kendin yap projelerle, kendin yap kıyafetler tasarımlarıyla yeni hale getirebiliriz. Üzerine dantel aplikeler, kumaş aplikeler, boncuk işlemeleri gibi çalışmalar yapabiliriz. Mesela penye iple tişört süsleme hazırlamıştık. Penye ip ve makrome örgü modellerini kullanarak tişörtümüzü süslemiştik. Basit bir teknik ama tişört bambaşka bir hale dönmüştü. Şimdi elbiselerimizle, gömleklerimizle, tişörtlerimizde veya çantamızda kullanacağımız broş yapımı hazırladık. Hadi başlayalım.

El Nakışı Broş Yapımı

Sevdiğimiz meyvelerden, sevdiğimiz çiçeklerden, sevdiğimiz hayvan figürlerinden çok güzel broşlar hazırlayabiliriz. Hazırladığımız bu broşları kıyafetlerimizi süslemek için çantalarımızı süslemek için kullanabiliriz. Bugün el nakışıyla kıyafet süsleme broş yapımında limon desenini kullanacağız. Yanında limon çiçeklerini de unutmayacağız.

El Nakışıyla Kıyafet Süsleme Broş Yapımı

Son olarak bu sevimli broşun nasıl yapıldığını anlatan videoya geçelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler