Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Tişört Süsleme Örnekleri

Diktiğiniz bir tişörte veya satın aldığınız bir tişörte uygulayacağınız harika modeller. Tişört süsleme örneklerinden sizlere fikir verecek çalışmalar. Kız çocukların kıyafetlerine, kendi kıyafetlerinize ve erkek çocuk kıyafetlerinize uygulayacağınız tasarımlar. Genel olarak kız çocukları ve yetişkin bayanlar için örnekler var. Sizler hayal gücünüzü kullanarak erkek çocukları içinde harika tasarımlar yapabilirsiniz. Tırtıllı modeli uygulayabilirsiniz. Arabalı, bisikletli, trenli modeller uygulayabilirsiniz. Bir futbol topunu aplike olarak tişörtün üzerine dikebilirsiniz. Giysi süsleme modellerini istediğiniz gibi tasarlayabilirsiniz. Örgü aplike modelleri dikebilirsiniz. En güzel el işleri modellerini yapabilirsiniz. Kanaviçe örnekleri, brezilya nakışı, dantel örneklerini tişörtlerin üzerine dikebilirsiniz. Çeşitli desenli kumaşlarla aplike çalışmaları yapabilirsiniz. Düğme ile yapılan süslemelere örnekler tasarlayabilirsiniz. Bu şekilde örnekleri daha da çoğaltabiliriz.

Evde Tişört Süsleme

Eski kıyafetleri yenilemek için kendi diktiğiniz kıyafetleri süslemek için bu güzel fikirlerden faydalanabilirsiniz. Tişört süsleme örnekleri için birçok aksesuarı kullanabilirsiniz. Eski bir kravatı süslemede kullanabilirsiniz. Boncuklar, aplikeler, armalar kullanabilirsiniz. Kestiğiniz bir gömleği başka bir tişört üzerine kalp, uçurma, balon gibi keserek aplike edebilirsiniz.

Sizler için tam 91 tane hazırladığımız süsleme fikirleri var. Beğendiklerinizi kendi kıyafetleriniz üzerinde deneyebilirsiniz. İşte özenle hazırlanmış birbirinden güzel süsleme fikirleri.

Kaynak : https://tr.pinterest.com/pin/328551735296177896/

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler