Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

1 – 14 Yaş Bol Pantolon Kalıpları

Yazın bol pantolonlar çok kullanışlı oluyor. Çocuklarınıza pantolon dikmek isterseniz pantolon kalıpları hazırladık sizlere. Pratik olarak kesip hemen çocuklarınıza dikebilirsiniz. Pratik dikiş kalıplarını zaman zaman sizler için hazırlıyoruz. 1 – 14 yaş bol pantolon kalıpları hazırladık. Hazır bir kalıp üzerinde değişiklikler yaparak kesebilirsiniz kumaşlarınızı, hazırlayabilirsiniz kalıplarınızı. Veya fotoğraflardan faydalanarak yeni bir kalıp oluşturarak hazırlayabilirsiniz. Çocuklarınız için daha önce paylaştığımız pantolonları da dikebilirsiniz. Çocuk pantolonu nasıl dikilir pileli güzel bir pantolon. Çocuklarımız için saçaklı etek yapmıştık. Dıy saçaklı etek nasıl dikilir ayrıntılı tarifini inceleyebilirsiniz. Bu modellerden yola çıkarak kendinize de pantolon dikebilirsiniz. Pratik bol paça pantolon kesimi için kalıplarımızı inceleyelim.

Basit Pantolon Kalıbı

1 – 14  yaş bol pantolon kalıpları var sırada. Örgüye biraz ara verip pantolon kalıpları hazırladık. Yaz için çok kullanışlı bir model. Pamuklu kumaşlarla, viskon kumaşlarla dikebilirsiniz. Yazlık cıvıl cıvıl desenli kumaşlarla. Bu sezon tropikal desenli kumaşlar çok moda. Ve aynı şekilde bol pantolonlar. Tropikal kumaşlar alıp kendinize çok güzel, çocuklarınıza çok şık pantolonlar dikebilirsiniz. Bazı semt pazarlarında parça kumaşlar satılıyor. Çok uygun oluyor. O kumaşlardan çok daha ucuza mal ederek pantolonlar dikebilirsiniz. Beli için lastik kullanabilirsiniz. Lastik pantolon etek dikimi için kalıpları inceleyelim. Modelimiz bittiğinde aşağıdaki gibi görünecektir.

 

1 - 14 Yaş Bol Pantolon Kalıpları

Eteğimiz çok şık oluyor. Dilerseniz içine pamuklu kumaşlarla da astar dikebilirsiniz. 1 – 14 yaş arası kalıplar. Kendi çocuğunuza uygun kalıpları hazırlayarak dikebilirsiniz. İşte kalıplarımız.

Kaynak : https://marlenemukaimoldeinfantil.com.br/calca-pantalona-pantacourt/

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler