Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Giysi Süsleme Modelleri

Sizlere sıkıldığınız , yenilemek istediğiniz kıyafetlerinizi nasıl süsleyebilirsiniz sorusuna karşılık birçok örnek hazırladık. Kıyafetleri süsleme malzemelerini hobi marketlerde , taş satan yerlerde bulabilirsiniz. Sadece taşlarla süsleme yapmanıza gerek yok. Giysilerinizin üzerine bir ufak dantel, kurdele, fiyonk eklemeniz bile yeterli olacaktır. Etek ucuna dantel ekleyebilirsiniz. Kol kısmını kesip dantel ekleyebilirsiniz. Daha önceden veya çeyizinizden kalmış bir danteli yaka kısmına, kol kısmına bluzunuzun üzerine işleyebilirsiniz.

Tişörtlerinizin üstüne, gömleklerinizin , kazaklarınızın üzerine evde hazırlayacağınız stencil şablon yapımı ile baskılar yapabilirsiniz. Düz bir tişörtün üstüne dudak baskılı tişört yapabilirsiniz. Batik boyama yapabilirsiniz. Gömleklerinizin , bluzlarınızın üzerine bir desen çizip üzerine taşlarla süsleyebilirsiniz. Kıyafetlerinizin kaya kısmına inciler , zımbalar, kristal taşlar yapıştırarak tarz bir hale getirebilirsiniz.

Yine tüm kıyafetlerinizin omuz kısmında zincirler kullanarak kıyafet süsleme sanatını icra etmiş olursunuz. Kendi tarzınıza uygun modern kıyafetler hazırlayarak. Bluzları keserek etek yapabilirsiniz. Galeride giysi süsleme yapımına birçok örnek bulacaksınız. İçinde saydığımız örneklerden daha fazlası mevcut.

160 tane sizlere fikir olacak birbirinden güzel ve gösterişli modeller göreceksiniz. Sade düz bir kıyafetin nasılda göz alıcı hale geldiğini göreceksiniz. Giysi süsleme taşları kullanılarak. Giysi süsleme kıyafet yenileme ile eski , sıkıldığınız kıyafetleri yepyeni bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Pantolonların paça kısmını, cep kısmını , gömleklerin kol ağızlarını, arka sırt kısımlarını dönüştürerek yeni tarz moda kıyafetler haline getirebilirsiniz. Stencil şablon ile eski hırka yenileme ile tarzınıza uygun modernize edebilirsiniz.

Kıyafet Yenileme ve Süsleme Modelleri

Kaynak : https://tr.pinterest.com/pin/352406739572898021/

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler