Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

İslami Kanaviçe Şablonları

Birbirinden güzel şablon örnekleri hazırladık. Duvarlarımızı süsleyecek en güzel islami kanaviçe şablonları hazırladık. Kumaşlarınızın üzerine en güzel şablonları işleyip evinizin başköşesine asabilirsiniz. Hediyelik fikirler olarak düşünebilirsiniz. İslami kanaviçelerde sevdiğimiz bir ayeti, Allah lafsını, Muhammed ( SAV) lafzını işleyebiliriz. Şöyle bir hazırladığımız çerçevelerimize baktığımızda içimiz manevi bir huzurla dolacak. İşleme olarak Felak, Nas, Ayet el Kürsü, Besmele, La ilahe illallah, Fatiha gibi kısa süreleri işleyebiliriz. Esma-ül Hüsnayı işleyebiliriz. Allah’ın güzel isimlerinden seçtiklerimizi işleyebiliriz. Tesbihler işleyebilir yanına Allahu ekber, Elhamdülillah, Subhanallah işleyebiliriz. İslami sanatın klasik motiflerinden yıldızlar, aylar, ibrik gibi desenleri işleyebiliriz. Kanaviçe cami şablonlarını işleyebiliriz. Dini kanaviçe motifleri ile ilgili güzel bir galeri hazırladık. İnceleyip beğendiklerinizi çıktı alarak kullanabilirsiniz.

İslami Kanaviçe Şablonları 50

Bu paragrafta birkaç kanaviçe şablonlarından bahsedelim. Daha sonra en güzel islami kanaviçe şablonlarına geçeriz. Geçtiğimiz günlerde Filistin kanaviçe etamin şablonlarından bahsetmiştik. Hazırladığımız galeride en güzel kanaviçe modellerini derlemiştik. Kanaviçe desenlerinden seccadeleri de işlemeyi seviyoruz. Eğer fikir edinmek isterseniz en beğenilen seccade modellerine göz atabilirsiniz.

En Güzel Kanaviçe Etamin Örnekleri

Kanaviçe etamin örneklerinde işleme desenlerinden sizler için hazırladığımız şablonları kullanabilirsiniz. Kanaviçe dergileri var. Onları temin edip yine işlemelerinizde kullanabilirsiniz. Beğendiğiniz bir deseni bilgisayar üzerinden bazı programlar mevcut. Oralara yükleyerek şablon haline dönüştürebilirsiniz. Resmi kanaviçe şablonuna çevirme dediğinizde programlar karşınıza çıkacaktır. Güvenli bulduğunuz linke tıklayarak şablon oluşturabilirsiniz. Yine beğendiğiniz bir deseni kareli kağıtlara X lerle kendi deseninizi oluşturabilirsiniz. Resimleri, desenleri kanaviçe üzerine karbon kağıdı ile deseni aktarabilirsiniz.

İslami Kanaviçe Şablonları 63

İslami Kanaviçe Şablonları 65

Galeride beğendiğiniz şablonları tel kırma şablonları olarak da kullanabilirsiniz. Mesela tel kırma olarak işlendiğinde aşağıdaki gibi duracak.

İslami Kanaviçe Şablonları 66

İslami Kanaviçe Şablonları 64

İslami Kanaviçe Şablonları 64

İslami Kanaviçe Şablonları 63

Şablonların işlenmiş olarak birkaç örneğini görelim.

İslami Kanaviçe Şablonları 41

İslami Kanaviçe Şablonları 49

İslami Kanaviçe Şablonları 54

İslami Kanaviçe Şablonları 60

İslami Kanaviçe Şablonları 4

İslami Kanaviçe Şablonları 7

İslami Kanaviçe Şablonları 17

İslami Kanaviçe Şablonları 19

Son olarak şablonları incelemeye geçelim. Hazırladığımız tabloları, çantaları, sevdiklerimize manevi bir hediye olarak da verebiliriz.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler