Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

En Beğenilen Seccade Modelleri

Güzel işler atölyesi Zeynep Hanımın ellerinden çıkan en güzel en beğenilen seccade modellerini hazırladık. Eğer sipariş vermek isterseniz en altta bulunan kaynaktan Zeynep Hanıma ulaşabilirsiniz. Siyah etaminler, beyaz etaminler, yeşil etaminler üzerine beğendiğiniz desenlerde kanaviçe etamin modelleri örnekleri işleyebilirsiniz. Kanaviçe seccade modelleri için şablonlardan oluşan kitaplar mevcut. Kitapları temin edebilir etamin kumaşlarına beğendiğiniz desenleri işleyebilirsiniz. El yapımı seccade modellerinin arkasına kapitone elyaflar geçirerek yorganlama tekniği de yapabilirsiniz. Seccade etamin modelleri için ebruli ipler veya tek renk ipler kullanabilirsiniz. Ben ebruli iplerle işlemeler yapmıştım. Örneklerini daha önce paylaşmıştık. Etamin seccade modelleri ve yapılışı için eğer ilk defa nakış işleyecekseniz kolay modelleri seçebilirsiniz. Bir kanaviçe pano, kanaviçe havlu, kanaviçe kırlent modelleri yapabilir daha sonra ağır örneklere, seccadelere geçebilirsiniz. Küçük ve kolay desenlerle başlamak daha doğru olacaktır. Seccade modelleri kurdele nakışı ile de çok güzel oluyor. Kanaviçe ve kurdeleyi birleştirerek en güzel en beğenilen seccade modellerini işleyebilirsiniz.

En Güzel Seccade Modelleri

En güzel seccade modellerini bir araya topladık. Hepsi güzel işler atölyesinden çıkıyor. Sizde nakış işlemeyi seviyor örnek arıyorsanız birazdan paylaşacağımız galeriyi inceleyebilirsiniz. Eğer işleme bilmiyor sipariş vermek istiyorsanız en beğenilen seccade modelleri için kaynak kısmından Zeynep Hanıma ulaşabilirsiniz

Kanaviçe işlemek oldukça zevkli. Ben çok seviyorum işlemeyi. İğne oyası havlu kenarı yapmıştım. Nakışla havlu kenarı almıştım. Desen kısmına kanaviçe işlemiştim. Çok güzel oldu. İğne oyaları ile tığ oyaları ile mekik oyaları ile kanaviçeleri bir arada kullanabilir en beğenilen seccade modelleri en beğenilen havluları, masa örtülerini işleyebilirsiniz.

 

Kaynak : https://www.instagram.com/guzelisleratolyesii/

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler