Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Filistin Kanaviçe Etamin Şablonları

Kanaviçe etamin örnekleriyle çok güzel çalışmaların olduğu bir galeri hazırladık. Filistin kanaviçe etamin şablonları. Son birkaç aydır Filistin zulüm altında. Allah tüm Filistin halkının yardımcısı olsun. Zor günler geçiriyorlar. Bu zor günler biran önce biter inşallah. Bizde kendi çapımızda boykotlar yaparak, dualar ederek destek olmaya çalışıyoruz. Türk Malı ürünlere daha çok yönlendik. Aslında baştan beri olması gereken buydu. Her zaman Türk Malı ürünler kullanmalıyız. Yerli malı yurdun malı herkes onu kullanmalı diyerek ilkokul zamanlarında yerli malı haftaları düzenleyerek büyüdük. Fakat maalesef ki kendi marka ürünlerimizden uzaklaştık. Bu sayede de tekrar yerli malı ürünlere dönüş yaptık. Bugün yine Filistin’e destek olmak adına onlara özgü kanaviçelerden, kanaviçe şablonlarından galeri hazırladık. Yeni kanaviçe örneklerine geçmeden önce yine  daha önce yaptığımız şablonlara göz atalım.

Filistin Kanaviçe Etamin Şablonları 53

Bu paragrafta bir daha önce hazırladığımız kanaviçe galerisinden bahsedeceğiz. Mesela en son paylaştığımız galeriler arasında karışık kanaviçe şablonları yer alıyor. Kanaviçe salon takımı örnekleri en güzel modellerin olduğu bir galeri. Eski kanaviçeleri ve dantelleri değerlendirmek isteyerek çok güzel ev dekorasyonunuza çok yakışacak modellerin oluştuğu bir galeri. Gelelim şimdi yeni galerimize. Filistin kanaviçe etamin şablonlarını inceliyoruz.

Filistin Gazze Kanaviçe Şablonları

Filistin kanaviçe etamin şablonları canlı renkleri, geometrik desenleri, kendine özgün motifleriyle hobi dünyasında özel bir yere sahip. Bu nakışlar Filistin kültür ve geleneklerinin özel bir yansımasıdır. Çiçek desenleri, hayvan desenleri, geometrik desenler, yazılar, canlı renklerden oluşan çok güzel nakışlar yer alıyor. Kırmızı, beyaz ve yeşil başta kullanılan renklerden. Galeride bulunan şablonlarla çantalar, kitap ayraçları, tablolar, anahtarlıklar, kıyafetler yapabilirsiniz.

Filistin nakışları Tatreez olarak da bilinir. Genellikle pamuklu kumaşlar üzerine işlenir. Filistin’in farklı bölgelerinde farklı desenler bulunur. Filistin’in kültürel kimliğinin önemli bir parçası.

Şimdi en güzel Filistin kanaviçe etamin şablonlarını inceleyelim. Bulabildiğim şablonları ekledim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler