Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kanaviçe Bileklik Modelleri

Kanaviçe etamin örneklerinden bir demet hazırladık. Galeride çok güzel kanaviçe bileklik modelleri, kanaviçe saat modelleri var. İlerleyen günlerde kanaviçe saat şemaları hazırlayacağız. Önden modelleri inceleyelim. Daha önce annelerimizin, anneannelerimizin yaptığı kanaviçeleri değerlendirmek için bileklikler yapabilirsiniz. Yada yepyeni kanaviçe şablonlarıyla en güzel bileklikleri işleyebilirsiniz. Galeride bileklikler, saatler dışında kanaviçe kolyeler, kanaviçe küpeler de göreceksiniz. Güzel bir takım oluşturabilirsiniz. Kumuşlar, örgüler üzerine kanaviçe işleyebilir boncuklarla süsleyerek bileklik yapabilirsiniz. Eminim sizin ellerinizden çıkan her bir ürün sanat eseri olacaktır.

Kanaviçeleri eskileri değerlendirerek veya yeniden işleyerek çok güzel tasarımlar oluşturuyoruz. Son zamanlarda biraz daha modernize etmiş şekilde çalışmalar yapıyoruz. Kanaviçe kolye yapımı modern çalışmalardan bir tanesi. Kanaviçe takı modellerinin yanı sıra kanaviçe duvar süsleri yapıyoruz. Havluları süslüyoruz. Kanaviçe pike modelleri yapıyoruz. Şimdi bileklik olarak hazırladığımız örnekleri inceleyelim.

Etamin Bileklik Modelleri

Etamin işlemek çok keyifli. Küçük şemalarla başlayıp işi büyüterek çok güzel çalışmalar yapabiliriz. Panolar, seccadeler, takılar yapabiliriz. Kızlarımıza da kanaviçe işlemeyi öğretebiliriz. Ders aralarında kafa dağıtacak güzel hobileri olur. Galeride kanaviçe bileklik modellerinden oluşan çok güzel örnekler hazırladık. Daha önce paylaştığımız etamin şablonlarını inceleyerek bilekliğe çevirebilirsiniz.

Eğer hazırsanız en güzel kanaviçe örneklerini inceleyelim. Bileklikler, saatler, küpeler, kolyeler… Hepsi özenle yapılmış el emeği göz nuru ürünler. Kendiniz için hediyelik fikirler olarak veya satış için fikir edinebilirsiniz.

 

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler