Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kanaviçe Kolye Yapımı

Muhteşem kanaviçe kolye modelleri hazırladık. Ayrıcı bu kolye modellerini yapmak isterseniz sislere kanaviçe kolye yapımını hazırladık. Beğendiğiniz kanaviçe etamin örneklerinden şablonlarla kolyeler, bileklikler, küpeler yapabilirsiniz. En güzel örnekleri sizler için bir araya topladık. Modelleri mutlaka incelemelisiniz. İçinde şahane modeller, takımlar var. Hemen yapmak isteyeceğiniz modeller. Satış yapanlar içinde muhteşem fikirler var galeride. Daha önce kanaviçe şablonlarından birçok model paylaşmıştık. İnceleyebilirsiniz. Kolye yapımında elinizde olan kolye aparatına uygun modelleri yapabilirsiniz. Yaptığınız kanaviçe takı modelleri en favori aksesuarlarınızdan olacak. Hiç elinizden düşürmeyecek sürekli kullanmak isteyeceksiniz. Sadece takı yapımında değil düğme, el yapımı broş modelleri gibi aksesuarlar içinde kullanabilirsiniz. Kanaviçe düğme nasıl yapılır daha önce detaylarıyla paylaşmıştık. Bir saat içini kullanabilirsiniz. Broş için aparatlar mevcut onları kullanabilirsiniz. Kolye için küpe için bileklik için çeşit çeşit aparatlar mevcut beğendiklerinizi kolye yapmak için kullanabilirsiniz. Kanaviçe bileklik yapımı için bir saat kullanmıştık mesela. Şimdi en güzel etamin kolye modellerini inceleyelim. Tabi öncesinde yapılışını izleyeceğiz.

Kanaviçe Kolye Nasıl Yapılır?

Daha önce kurdele nakışıyla, el nakışıyla kolye yapımından bahsetmiştik. Bugün videolu anlatımla kolye yapımından bahsedeceğiz. Etamin kolye yapımı malzemeleri kullanarak en güzel kolyeleri yapacağız. Muline ipler, etamin kumaşlar, keten kumaşlar kullanabiliriz. Şimdi videoyla lale desenli kanaviçe kolye yapımını izleyelim. Şablonlar için önceki içeriklerimizi inceleyebilirsiniz.

Kolye yapımından sonra sıra geldi en güzel modelleri incelemeye. Galeri içinde kanaviçe kolye dışında kanaviçe bileklik, kanaviçe küpe modelleri de var. Mesela takım olarak yapılmış göz kamaştıran modeller var. Kolyeleri sadece zincirlerle değil boncukları kullanarak, kurdeleleri kullanarak da kullanabilirsiniz. Süsleyebilirsiniz. Şimdi en güzel kanaviçe etamin örneklerini inceleyelim.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler