Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

El Nakışı Gelin Damat Pano Yapılışı

El nakışı pano modellerinden çok güzel bir çalışmayla devam ediyoruz. Satış için bu güzel kendin yap projesini yapabilirsiniz. Hediyelik fikirler olarak düşünebilirsiniz. Gelin damat pano modellerini isterseniz bebekler için çocuklar için sevdiğiniz arkadaşlarınız için pano olarak da hazırlayabilirsiniz. Takvim, süslemeler aynı kalıp insanlı kısmı değiştirebilirsiniz. Tabi takvimi de yapacağınız kişinin özel gününe göre hazırlamanız gerekiyor. El nakışı modelleri, kanaviçe etamin örnekleri gibi nakış çeşitleriyle süslemeler yapabilirsiniz. Fikir amaçlı birkaç paylaşımdan bahsedelim. Daha fazlasını önceki içeriklerimizde bulabilirsiniz.

Geçtiğimiz günlerde gelinlere özel el nakışı kasnak yapılışı paylaşmıştık. İçinde tarihi olmayan sadece gelin ve damadın olduğu bir pano. Kasnak sanatı örneklerini incilerle, boncuklarla, pullarla süsleyerek destekleyebilirsiniz. Eğer elinizde tüller varsa onların üzerine de nakış yapabilirsiniz. Eski perdeleri değerlendirme projesi olarak üzerine nakışlar işleyebilirsiniz. Tül üzerine nakış nasıl yapılır içeriğimizi inceleyerek detaylara ulaşabilirsiniz. Şimdi ise yine çok hoşumuza gidecek el nakışlı gelin damat pano yapılışını öğrenelim.

El Nakışı Gelin Damat Pano Nasıl Yapılır?

İlk olarak kumaşımızın üzerine desenimizi çiziyoruz. Nakış ipi olarak muline ipler kullanabilirsiniz. Tüller, saten kumaşlar, dantel kumaşlarla gelinlikleri yapabilirsiniz. Kumaş boyalarıyla boyama yaparak gelin damadı tamamlayabilirsiniz.

El Nakışı Gelin Damat Pano Yapılışı

Nişan, söz, düğün, kına gecelerine özel panolar hazırlayabilirsiniz. Bebeklere özel panolar hazırlayabilirsiniz. Doğum günü olan arkadaşlarınıza el yapımı panolar yapabilirsiniz. Hazırsanız hemen anlatıma geçelim. Son olarak videoyu izliyoruz el nakışı gelin damat pano yapılışını öğreniyoruz.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler