Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Gelinlere Özel El Nakışı Kasnak Yapılışı

Gelinlere, damatlara özel bir çalışma hazırladık. Evlenecek bir arkadaşınıza hediye olarak hazırlayabilirsiniz. Evde satış için fikirler olarak değerlendirebilirsiniz. Gelinlere özel el nakışı kasnak yapılışı çok beğeneceğiniz harika bir proje. El nakışı örneklerinden, brezilya nakışı tekniklerinden, kanaviçe etamin örneklerinden beğendiğimiz desenlerle en güzel pano modellerini, en güzel kasnak modellerini işleyebilirsiniz. Kasnak dışında çerçeve olarak yapabilirsiniz. Antika işi örneklerini gelinliği yaparken kullanabilirsiniz. Tohum işi, rokoko gül yapımı yine birçok şekilde kullanılabilir. Kum boncuklar, inciler gelinliği süslemek için kullanılabilir. Eğer gelinin saçını nasıl yapabilirim diyorsanız kanaviçe saç yapılışında doğal örgülü  bir saç yapılışını bulabilirsiniz. Yada el nakışı saç yapılışını deneyebilir istediğiniz şekli verebilirsiniz. Mesela kanaviçe gelin damat şablonlarını da duvar süsü modelleri, kanaviçe çerçeve modelleri olarak kullanabilirsiniz. Hazırladığımız şemalar ve az sonra izleyeceğimiz video ile gelinlere özel el nakışı kasnak yapılışını tasarlayabilirsiniz. Biraz hayal gücü yeni modelleri tasarlamak için yeterli olacaktır.

Gelinlere Özel Pano Nasıl Yapılır?

Gelinlerin, damatların en güzel anlarından biri. Bu günü ölümsüzleştirmek için sizi yansıtan çeşitli süslemeler, kendin yap projeleri ile evinizin duvarlarını süsleyebilirsiniz. Duvar süsü sevmiyorsanız çerçeve modelleri olarak tasarlayabilirsiniz. İlk olarak resimlere bir göz atalım.

Gelinlere Özel El Nakışı Kasnak Yapılışı 7

Gelinlere Özel El Nakışı Kasnak Yapılışı 5

Gelinlere Özel El Nakışı Kasnak Yapılışı 6

Gelinlere Özel El Nakışı Kasnak Yapılışı 8

Gelinlere Özel El Nakışı Kasnak Yapılışı 3

Gelinlere Özel El Nakışı Kasnak Yapılışı 2

Gelinlere Özel El Nakışı Kasnak Yapılışı

Gelinlere Özel El Nakışı Kasnak Yapılışı 1

Yapılan çalışma çok güzel görünüyor değil mi. Gelinlikte harika bir işleme, sade ve güzel. Gelinle uyumlu sade damatlıkla en güzel panoları işleyebiliriz. Arkadaşlarımızın, yapacağımız kişinin gelinliğine – damatlığına uyumlu çalışmalar yapabiliriz. Böylece tam onlara göre bir proje hazırlamış oluruz. Şimdi gelelim gelinlere özel el nakışı kasnak yapılışını öğrenmeye. İyi seyirler.

Kaynak : https://www.etsy.com/listing/1024098318/personalized-wedding-embroidery-kit-for

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler