Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kanaviçe Ay Şablonları

Kanaviçe nasıl işlenir daha önce bahsetmiştik. Şimdi sizlere kanaviçe pano modellerinde kullanacağınız kanaviçe pano şablonları hazırladık. Ay ay çok güzel hazırlanmış şablonlar. Kanaviçe doğum panoları yapıyorsanız hazırladığınız bebeğin doğduğu aya göre şablonları işleyebilirsiniz. Yanına rakamlar işleyerek doğduğu tarihi işleyerek tarihi belirtebilirsiniz.

Sizlere yaptığınız işlerde model olacak birçok kanaviçe etamin örnekleri paylaşımlarımız oldu. Nasıl yapıldığını paylaştık. Güllü şablonlar, kuşlu şablonlar hazırladık. Kanaviçe doğum panolarında kullanacağınız şablonlar paylaştık. Etamin seccade örnekleri paylaşımlarımız oldu. Kendi yaptığım modelleri de sizlerle paylaştım. Ben çok seviyorum etamin çarpı işi örneklerini. En kısa zamanda kendime etamin kolye modelleri yapmak istiyorum.

Kanaviçe Ay Şablonları Örnekleri

Sizlere verdiğimiz şemada ay isimleri İngilizce. Sizler isterseniz Türkçe olarak yapabilirsiniz. Pano üzerine bulunan harfleri tek tek inceleyerek Türkçe olarak işleyebilirsiniz. Yan kısımlarında renk kodları var. Hangi marka ipin renk kodları bilmiyorum. Yabancı bir marka ip olabilir. Siz her zaman kullandığınız ipleri kullanabilir renkleri istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Her bir kutucuk 1 çarpı işi. Sayarak istediğiniz kumaş üzerine işleyebilirsiniz. Çok şık pano modelleri yapabilirsiniz.

Her aya uygun 12 adet şablon hazırladık. Bu şablonlarla takvim de yapabilirsiniz. Doğum panolarında da kullanabilirsiniz. Veya farklı bir çalışmanızda da kullanabilirsiniz. İşte sizlere 12 aya uygun 12 adet kanaviçe şablonları.

Kanaviçe Ay Şablonları 11

Kanaviçe Ay Şablonları 6

Kanaviçe Ay Şablonları 7

Kanaviçe Ay Şablonları 8

Kanaviçe Ay Şablonları 3

Kanaviçe Ay Şablonları 10

Kanaviçe Ay Şablonları 12

Kanaviçe Ay Şablonları

Kanaviçe Ay Şablonları 2

Kanaviçe Ay Şablonları 9

Kanaviçe Ay Şablonları 4

Kanaviçe Ay Şablonları 5

Ve keten bir kumaş üzerine işlendiğinde nasıl durduğuna bakalım.

Kanaviçe Ay Şablonları 13

Kaynak : http://schemiapuntocroce.blogspot.com.tr/2016/06/schemi-mesi-dellanno-punto-croce-della.html

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler