Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Yeni Kanaviçe Örnekleri

Vazo içinde anemon çiçekleri şablonu. Kanaviçe pano şablonları olarak hazırlayabilirsiniz. Masa örtülerinde, kırlent modellerinde kullanabilirsiniz. Çok güzel bir çalışma. İçiniz açılacak. Biran önce bitirip kullanmak isteyeceksiniz. Kanaviçe etamin örneklerinden sizlere yeni şemaları hazırlayıp vermeyi çok seviyoruz. Çiçekli, özel günleriniz için, yılbaşı özel birçok şema hazırlamıştık. Kanaviçe kırlent şablonlarında gelincikler, güller kullanmıştık. Kanaviçe orkide şablonları ile yine panolar, keseler yapmıştık. Lavanta şablonları ile lavanta keseleri işlemiştik. Daha birçok şema var. Seccade şemaları, masa örtüsü şemaları, pano şemaları. Her zevke hitap eden şablonların yapılışını bizde bulabilirsiniz. Ve keyifle işlerinizde kullanabilirsiniz.

Etamin Modelleri Şemalı

Anemon çiçeklerinden oluşan yeni kanaviçe örnekleri şablonları hazırladık. Pano modellerinde kullanabilirsiniz. Ev dekorasyonunuza renk katacak çok güzel bir çalışma. Yazının içinde iplerin renk kodları da mevcut. Dilerseniz renklerini değiştirerek de işleyebilirsiniz. Şemayı sizlere 2 parça halinde hazırladık. Çıktı alarak kumaşlarınız üzerine keyifle işleyebilirsiniz. Keten kumaşlar, kanvas kumaşlar, pamuklu kumaşlar, etamin kumaşlar üzerine anemon çiçeklerini işleyebilirsiniz.

Yeni Kanaviçe Örnekleri 2

Yeni Kanaviçe Örnekleri 3

Şemamız yukarıdaki gibidir. Kırmızılar, pembeler ve beyazlarla çok güzel çiçekler. Bahar gibi içinizi ısıtacak, içinizi açacak çiçekler. Hemen bu güzel şemada kullanılan renk kodlarını görelim.

Yeni Kanaviçe Örnekleri 1

Çok güzel bir model. İşlendiğinde nasıl göründüğünü merak ediyor musunuz. Çok beğeneceksiniz. Hemen sizlere bitmiş halini göstermek istiyorum. Tüm kanaviçe severler buraya. Yeni kanaviçe örnekleri şablonun uygulanmış hali.

Yeni Kanaviçe Örnekleri 5

Yeni Kanaviçe Örnekleri 4

Yeni Kanaviçe Örnekleri

Kaynak : https://handmade-paradise.ru/anemonyi-v-kuvshine-shemyi-vyishivki-krestom/

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

facebook örgü modelleri
Ara
Menüler