Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kanaviçe Kırlent Şablonları

Kanaviçe kırlent modellerinden sizlere gelincik desenli bir şablon hazırladık. Kanaviçe etamin örnekleri tekrar hayatımızda yerini aldı. Biraz daha modernize olmuş şekilde, yeni desenlerle. Kanaviçe kolyeler yapıyoruz kendimize, kanaviçe telefon kılıfı yapımı yapıyoruz. Kanaviçe pano modelleri, kanaviçe pikeler, masa örtüleri, kanaviçe havlular, etamin seccade modelleri ve daha neler neler. Birçok çalışmada kanaviçeleri kullanıyoruz. Eski kanaviçeleri değerlendirme işlemleri yapıyoruz. Yeni desenleri işliyoruz. Bizde kanaviçe sevenler için yeni desenlerin şablonlarını hazırlıyoruz. Mimuu.com başlığı altında birçok şablon bulabilirsiniz. Yeni bir şablon daha ekliyoruz öncekiler arasına. Eğer kanaviçeyi ilk defa işleyecekseniz yine önceki yazılarımız arasından çarpı işi nasıl yapılır bulabilirsiniz. İnceleyerek kolay olduğunu ve kumaşlar üzerine kolayca işleyebileceğinizi görebilirsiniz. İnceledikten sonra beğendiğiniz desenleri işleyebilirsiniz. Kanaviçe kırlent şablonlarını işleyebilirsiniz.

Kanaviçe Yastık Şemaları

Gelincik desenli harika bir kırlent şeması. Renk kodları ile birlikte. Eskilerden vazgeçmeyenler, kanaviçe tutkunları için çok güzel bir örnek. Çini desenli bir vazoda gelincik çiçekleri. Böyle bir yastık odanızın atmosferini tamamen değiştirecek. İç mekan dekorasyonunuzu unutulmaz hale getirecektir. Kanaviçe kırlent şablonlarının şimdi renk kodlarını görelim.

Kanaviçe Kırlent Şablonları 5

Ve sıra gelinciğin şablonuna geldi.

Kanaviçe Kırlent Şablonları 2

Kanaviçe Kırlent Şablonları 3

Kanaviçe Kırlent Şablonları 4

Kanaviçe Kırlent Şablonları 6

4 parça halinde şemayı bulabilirsiniz. Şemada bulunan vazo şablonunda olan çiçeği dilerseniz farklı yerlerde de kullanabilirsiniz. Şimdi gelincik şemamız yastığa işlendiğinde nasıl görünüyor ona bakalım.

Kanaviçe Kırlent Şablonları 1

Kanaviçe Kırlent Şablonları

Kaynak : https://handmade-paradise.ru/shema-vyishivki-maki-v-kitayskoy-vaze/

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler