Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kanaviçe Melek Harf Şablonları

Kanaviçe etamin örneklerinden bu kezde kanaviçe melek harf şablonları hazırladık. Dilediğiniz çalışmalarınızda kullanabilirsiniz. Kanaviçe pano örneklerinde, kanaviçe havlu şablonlarında çok güzel duracak bir model. Harf şablonlarından güllü etamin harf şemalarını da çok beğeniyorum. Kanaviçe kolye modellerinde de çok güzel duruyor. Kanaviçe harf şablonu birçok çalışmanızda kullanabilirsiniz. Bebek battaniyesi üzerine işleyebilirsiniz. Tunus işi battaniye örüp üzerine kanaviçe işlemelerinden örnekler yapabilirsiniz. Tığ işi veya şiş örgüden battaniyeler, yelekler, bebek örgüleri örüp işlemeler yapabilirsiniz. Süslemek için kendinize çok güzel bir zemin hazırlamış olursunuz. Şimdi kanaviçe melek harf şablonlarına geçelim.

Büyük Harf Şablonları Etamin

Melekli büyük harf şablonları. Çok güzeller. Şemanın üzerinde renk kodları da mevcut. Çalışmalarınızda biraz daha işinizi kolaylaştıracaktır renk kodları. O kodlarla işlemelerinizi yapabilirsiniz. Kanaviçe melek şablonları ile isimler yazabilirsiniz havlulara. Mendillere işlemeler yapabilirsiniz. Bebeğinize ördüğünüz yeleğin üzerine işleme yapabilirsiniz. Kanaviçe telefon kılıflarına işlemeler yapabilirsiniz.

Tüm alfabe mevcut. Sadece harfleri işleyip melekleri işlemeyebilirsiniz. Çiçekli harfler oluşturmuş olursunuz. Vintage tarzı melekler işlemelerinize renk katacak. Kıyafetlerin, el yapımı hediyeliklerin üzerinde kullanabilirsiniz. Hadi şimdi birlikte şablonlarımızı görelim. Çok beğeneceksiniz.

Kanaviçe Melek Harf Şablonları 2

Kanaviçe Melek Harf Şablonları 5

Kanaviçe Melek Harf Şablonları 6

Kanaviçe Melek Harf Şablonları 3

Kanaviçe Melek Harf Şablonları 1

Kanaviçe Melek Harf Şablonları 8

Kanaviçe Melek Harf Şablonları 4

Şablonlarımız bu şekilde. İstediğiniz çalışmada kullanabilirsiniz. Şimdi işlendiğinde nasıl durduğuna bakalım.

Kanaviçe Melek Harf Şablonları 7

Kanaviçe Melek Harf Şablonları

Kanaviçe Melek Harf Şablonları 9

Kaynak : https://handmade-paradise.ru/vintazhnyie-monogrammyi-s-angelami-shemyi-vyishivki/

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler