Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Etamin Tablo Şemaları

Doğum panolarında ve diğer pano modellerinde kullanabileceğiniz çok güzel etamin işleme panolar hazırladık. Şablonları inceleyerek kendiniz için de yapabilirsiniz. Satış yapan arkadaşlar için galerinin içinde çok güzel fikirler var. Etamin pano modellerinde kullanabilirsiniz. Kutucukları sayarak yapabilirsiniz. Kanaviçe işini , etamin işinin nasıl yapıldığını merak ediyorsanız , ilk defa yapacaksanız daha önce sizlerle paylaştığımız etamin nasıl işlenir videolu yazımızı okuyabilirsiniz. Videoda , yazının içeriğinde birçok farklı işleme tarzını göreceksiniz. Yaptığınız pano modellerinde uygulayabilirsiniz.

Galeri ağırlıklı olarak yeni doğan panoları, doğum panoları üzerine. Yapacağınız kanaviçe yenidoğan panolarına uygun çok güzel motifler var içerisinde. Tam 133 tane birbirinden güzel etamin pano şablonları. Minik ayaklar, pusetler, beşikler, anahtarlar, kalpler, harfler, rakamlar, anne ve bebek , baykuşlar, emzikler ve daha birçok model var. Beğendiğiniz deseni uygulayabilirsiniz. Resim üzerine tıkladığınızda desenler belli oluyor. Sayarak kolayca yapabilirsiniz.

Malzemeleri etamin ve kanaviçeleri kumaş satan yerlerde bulabilirsiniz. Kasnak, goblen iğne, nakış ipliklerini tuhafiyelerden bulabilirsiniz. Malzemeleri temin ettikten sonra renk renk, desen desen panolar güzel ellerinizden çıkmaya hazır demektir.

Galeride gördüğünüz modeller , şablonlar netten alıntı resimlerdir. İşlerken takıldığınız bir nokta olursa sorabilirsiniz. Sizlerde yaptığınız panoları bizimle paylaşabilirsiniz.

Etamin Pano Şemaları Örnekleri

Kaynak : https://tr.pinterest.com/pin/317644579948680612/

Benzer İçerikler
2 thoughts on “Etamin Tablo Şemaları”
  1. Nurcann dedi ki:

    Merhaba adım nur bende etamin yapıyorum hobi olsun diye çok zevkli ve bu şablonları nasıl çıkarıyorsunuz acaba bana osmanlı tuğrası şablonu lazım ama bir türlü güzel bir şablon bulamıyorum acaba siz bana yardımcı olurmusunuz.

    1. Melek dedi ki:

      Merhaba Nurcan Hanım. Kanaviçe şablona çevirme programı olarak netten ararsanız bir program çıkacaktır. O programı kullanarak beğendiğiniz desenleri şablona çevirebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler