Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Plastik Kanvas ile Kitap Ayracı

Plastik kanvas ile yaptığımız çalışmalara devam ediyoruz. Covid-19, corona virüs sebebi ile 1 aydan fazladır evdeyiz. Bol bol film izliyoruz. Dizi izliyoruz. Kitap okuyoruz. Örgülerle, iğne oyaları ile boş zamanlarımızı, evde olduğumuz zamanları değerlendiriyoruz. Kitap okurken kaldığımız yeri unutmamak için, kaybetmemek için kitap ayracı modelleri yapıyoruz. Kanaviçe şablonları ile bargello nakışı ile plastik kanvas ile kitap ayracı yapabilirsiniz. Plastik kanvasları tuhafiyelerde, hobi marketlerde ve nette bulabilirsiniz. Aldığınız kanvaslarla oyuncaklar, kutular, çantalar yapabilirsiniz. Plastik kanvas ile oyuncak yapımı fikirlerini önceki yazılarımızdan inceleyebilirsiniz. Plastik kanvas çanta modelleri de çok yaptığımız modellerden. Kitap ayracı yapımında örgüleri de kullanıyoruz. Örgü kitap ayracı anlatımlı modelleri de inceleyebilirsiniz.

Plastik Kanvas Kitap Ayracı Nasıl Yapılır?

Daha fazla kitap okumayı mı eklediniz planlarınız arasına. Ben ekledim. Çocuk olduğundan beri doğru dürüst kitap okuyamıyordum. Artık kızım büyüdü ve günün herhangi bir saatinde kitap okum saati yapıyor ve birlikte kitap okuyoruz. Bu vesile ile artık bende kitap okuyabiliyorum. Çok özlemişim okumayı. Çocuklarınıza kitap okumayı sevdirmek için veya kendiniz için çeşit çeşit kitap ayraçları yapabilirsiniz. Ben örgü modellerinden yapmıştık. Yine keçe kitap ayracı modelleri de yapmıştım kızım için, kendim için. Şimdi de plastik kanvas ile kitap ayracı yapıyoruz. İstediğiniz desenleri işleyebilirsiniz. Çocuklarınızla birlikte yapabilirsiniz. Eminim onlarda çok keyif alacaklardır.

Kitap ayracı yapmak için plastik kanvas, makas, çeşitli renklerde iplikler, goblen iğne gerekli olacak.

Plastik Kanvas ile Kitap Ayracı 3

Plastik kanvası istediğimiz boyutlarda resimdeki gibi kesiyoruz.

Plastik Kanvas ile Kitap Ayracı 4

Ve artık istediğimiz deseni kanvas üzerine işlemeye başlıyoruz. Çocuklarla birlikte yapmak dışarı çıkamadığımız bu günlerde sıkılmamaları için onlara da iyi gelecektir.

Plastik Kanvas ile Kitap Ayracı 5

Kitap ayraçlarımıza püsküller de ekliyoruz.

Plastik Kanvas ile Kitap Ayracı 1

Plastik Kanvas ile Kitap Ayracı 2

Plastik Kanvas ile Kitap Ayracı

Kanvas kitap ayraçları hazır. Hediye olarak da verebilirsiniz sevdiklerinize.

Plastik Kanvas ile Kitap Ayracı 7

Plastik Kanvas ile Kitap Ayracı 10

Plastik Kanvas ile Kitap Ayracı 6

Plastik Kanvas ile Kitap Ayracı 8

Plastik Kanvas ile Kitap Ayracı 9

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler