Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Plastik Kanvas Çanta Modelleri

Sizlere muhteşem plastik kanvas çanta modelleri hazırladık. Bargello nakışı ile yapılmış birçok örnek. Makrome ipleri, penye ipler, simli ipler, koton ipler, kurdeleler ile işleyebileceğiniz çok güzel çantalar. Bu çantaların yapılışı maalesef yok. Yapacağınız çalışmalarda sizlere desen, renk açısından fikir vermesi için paylaşıyoruz. Modellerin çoğunu resme bakarak örnek çıkartabilirsiniz. Ben her birini ayrı ayrı inceledim ve hepsini çok beğendim. Tam 69 tane model var. Bargello nakışı modellerinden ve plastik kanvas etamin modellerinden daha önce bahsetmiştik. Şimdi hem bargelloya hemde plastik kanvas örneklerine yepyeni modeller ekliyoruz. Plastik kanvasları çevrenizden , hobi marketlerden, netten kolayca bulabilirsiniz. Nette satış yapan birçok site mevcut. Güvendiğiniz yerlerden alış veriş yaparak temin edebilirsiniz. İşleyeceğiniz modele göre istediğiniz ölçülerde , ebatlarda alabilirsiniz. Plastik kanvas etamin ile örgü çanta yapılışından dileyenler bu şık çantayı da yapabilirler. Adım adım bol resimlerle nasıl yapıldığını detaylı bir şekilde paylaşmıştık. Merak edenler , ilgi duyanlar için yepyeni çanta modelleri daha paylaşıyoruz.

Plastik Kanvastan Çanta Yapımı

Daha önce çantanın nasıl yapıldığına dair paylaşımlarımız olmuştu. Aynı o şekilde çanta yapıp üzerini istediğiniz desenlerde işleyebilirsiniz. Burada sadece model paylaşımı var. Maalesef nasıl yapıldığına dair anlatımlar yok. Plastik kanvasları hazır çanta , cüzdan şeklinde kesilmiş olarak da alabilirsiniz. Veya düz tabaka olarak alıp istediğiniz şekilde kendiniz kesebilirsiniz. İp olarak her türlü ipi kullanabilirsiniz. Yünlü, pamuklu iplikler, makrome, penye, ribbon, kağıt, simli ipler, kurdeleler kullanabilirsiniz. İşte sizlere fikir verecek birbirinden güzel 69 tane çanta.

Kaynak : https://tr.pinterest.com/pin/517632550900982345/

Benzer İçerikler
7 thoughts on “Plastik Kanvas Çanta Modelleri”
 1. Fatna dedi ki:

  Modellerin hepsi birbirinden güzel şablonları var mı

  1. Melek dedi ki:

   Merhaba Fatma Hanım. Çok teşekkür ederiz. Maalesef şablonları yok.

 2. Zerrin dedi ki:

  Her konuda video daha iyi anlatiyor

 3. Arzu Can dedi ki:

  Merhaba
  Plastik kanvasta kullanılan ip hakkında bilgi verebilir misiniz lütfen
  Teşekkürler

  1. Melek dedi ki:

   Merhaba. Makrome ipleri, penye ipler, kordon ipler kullanabilirsiniz. Plastik kanvasın deliğinden geçecek kalınlıkta pamuklu ipler kullanabilirsiniz.

 4. Eray Adar dedi ki:

  Merhaba plastik kanvas bulabilecğim adrsleri verebilirmisiniz?

  1. Melek dedi ki:

   Merhaba. Tuhafiyelerde bulabilirsiniz. Nette de satış yapan siteler mevcut. Güvendiğiniz yerlerden alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler