Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kanaviçe Pano Yapımı

Kanaviçe pano modelleri ve yapılışları arayanlar için güzel bir model daha hazırladık sizler için. Etamin kanaviçe örneklerini birçok çalışmada kullanabilirsiniz. Doğum pano modellerinde, etamin seccade örneklerinde, kanaviçe kolye modellerinde, runner modellerinde, kanaviçe pike takımı modellerinde kullanabilirsiniz. Yeni bir model daha hazırladık. Ev dekorasyonunuz için kullanabilirsiniz. Kırlent modelleri yapabilirsiniz. Bugünse pano yapımdan bahsediyoruz. Yazılı güzel bir pano. Panoda bulunan harf şablonunu  ve çiçek şablonunu başka çalışmalarınızda da kullanabilirsiniz.

Kanaviçe Pano Nasıl Yapılır?

Sizlere kolay ve güzel bir pano yapımı daha paylaşıyoruz. Beğenenler, işlemek isteyenler yapabilirler. Duvarlarınızı bu panolar süsleyecek. Evinize renk katacak. Şimdi sizlere yeni pano modelimizin şablonunu verelim.

Kanaviçe Pano Yapımı 6

Bu şablonda bulunan çiçeği farklı çalışmalarınızda da kullanabilirsiniz. Malzeme olarak etamin, renkli nakış iplikleri, kasnak, makas ve iğneye ihtiyacımız olacak. Kumaşı kasnağa geçirip gerdiriyoruz. Ve şablona göre deseni işlemeye başlıyoruz. Daha sonra kasnağın dışında kalan fazla kumaşları kesiyoruz. Dilerseniz arkasına desenli kumaşlar, keçeler kesip yapıştırabilirsiniz. Bu şekilde arkasında kalan çirkin görüntüyü önlemiş olursunuz.

Kanaviçe Pano Yapımı

Kanaviçe Pano Yapımı 2

Kanaviçe Pano Yapımı 1

Kanaviçe Pano Yapımı 7

Kanaviçe Pano Yapımı 3

Kanaviçe Pano Yapımı 4

Sizde yaptığınız çalışmaları ister anlatımlı, ister resimli olarak paylaşabilirsiniz. İsterseniz sitemizde ürünlerinizi satış yapabilirsiniz.

Kanaviçe Pano Yapımı 5

Kaynak : http://www.wecanmakeanything.net/2014/10/how-to-cross-stitch.html

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

facebook örgü modelleri
Ara
Menüler