Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Eski Kanaviçe ve Dantelleri Değerlendirme

Sandıklarda, baza altlarında, hurçlarda bekleyen dantelleri değerlendiriyoruz. Bugün eski kanaviçe ve dantelleri değerlendirme örnekleri hazırladık. Bizlere yapacağımız çalışmalarda fikir verecek en güzel kendin yap projeleri galeride yer alıyor. Kanaviçelerden perde, dantellerden perde yapıyoruz. Kanaviçe ve dantelleri aynı anda kullanarak dekoratif yastık modelleri hazırlıyoruz. Eski dantelleri değerlendirme, eski kanaviçeleri değerlendirmelerde çerçeveler, panolar yapıyoruz. Elinizde olan kanaviçe ve dantelleri galeride bulunan örneklerde olduğu gibi veya hayal gücünüzle yepyeni projelerde kullanabilirsiniz. Eski kanaviçe ve dantelleri değerlendirme galerisi sizlere çok güzel fikirler verecek.

Eski Kanaviçe ve Dantelleri Değerlendirme 19

Dantel örneklerini, kanaviçe etamin örneklerini genelde pike modellerinde kullanıyoruz. Kanaviçe pike modelleri, dantel pike modelleri neredeyse her çeyizde var. Tabi sizler de o şekilde değerlendirebilirsiniz. Eğer fikir incelemek isterseniz +50 farklı pike örnekleri dantel pike modellerimizi inceleyebilirsiniz. Eski kanaviçeleri, eski dantelleri nasıl değerlendirebiliriz çok güzel örnekler paylaştık. Hepsine önceki içeriklerimizde ulaşabilirsiniz.

Eski Kanaviçe ve Danteller Nasıl Değerlendirilir?

Yastıklar, runnerler, çantalar, düş kapanları, etekler, gömlekler, duvar süsleri, saatler, çerçeveler, hatta gelinlikler bile yapabiliriz. Birazdan örneklerini göreceğiz. Dantelleri ve kanaviçeleri keserek runnerler, masa örtüleri yapabilirsiniz. Düş kapanları yapabilirsiniz. Özellikle danteller kasnak duvar süsü modellerinde kullanılıyor. Çokta güzel oluyor.

Birbirinden güzel el emeği göz nuru ürünlerden galeri hazırladık. Hadi gelin şimdi galeriyi incelemeye geçelim. Eski kanaviçe ve dantelleri değerlendirelim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler