Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kulak Çubuğuyla Çiçek Nasıl Yapılır?

El nakışı modellerinden güzel bir örnekle devam ediyoruz. Sırada kulak çubuklarıyla yaptığımız el nakışı örneklerinden harika bir çiçeğin yapılışı var. Çeşitli aksesuarlarla çeşitli çiçekler yaptık. Kıyafetlerimizi, örgülerimizi, havlularımızı süslemek için kullandık. Duvar süsleri, panolar hazırladık. Bugünde nakışı kulak çöpü kullanarak hazırlıyoruz. Yeni çiçeğin yapılışına geçmeden önce farklı el nakışı çiçek modellerinden bahsedelim. Daha sonra kulak çubuğuyla çiçek nasıl yapılır detayları öğreniriz.

Kulak Çubuğuyla Çiçek Nasıl Yapılır? 1

Kanaviçe etamin örnekleri, tel kırma, kurdele nakışı gibi çok güzel nakış çeşitlerimiz var. El nakışı da onlardan sadece bir tanesi. El nakışlarını diktiğimiz bir kıyafeti süslemek için özellikle yazlık elbiselerde şile bezi ile yapılmış elbiselerde çok güzel duruyor. Havluları süslemek için kullanıyoruz. Örgü süsleme sanatında kullanıyoruz. Panolar hazırlıyoruz. Bohçalar hazırlıyoruz. Broş modelleri hazırlıyoruz. Takılar yapıyoruz. Yine birçok yerde kullanacağınız kalemle el nakışı gül nasıl yapılır göz atabilirsiniz. Muhteşem bir çiçek. Az sonra yapacağımız örnekle de birleştirebilirsiniz. Pipetle de çok güzel bir nakış yapılışı hazırlamıştık. Eğer nasıl yapıldığını merak ediyorsanız pipetle el nakışı çiçek nasıl yapılır göz atabilirsiniz.

Kulak Çubuğuyla El Nakışı Çiçek Yapılışı

Rengiyle, modeliyle harika bir çiçek daha. Tohum işi, el nakışı yaprak ve el nakışı çiçekle tamamlanmış yepyeni bir teknik öğreneceğiz. Sizde bu tekniği öğrendikten sonra çeşitli çalışmalarda kullanacaksınız.

Kulak Çubuğuyla Çiçek Nasıl Yapılır?

Hazır mısınız? O halde hemen anlatıma geçelim. Detaylarıyla videoyu izleyip kulak çubuğuyla çiçek nasıl yapılır öğrenelim.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler