Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kanaviçe Duvar Pano Yapılışı

Kanaviçeler artık her yerde. Şahane bir çalışma daha. Kendi el emeğiniz kanaviçe duvar pano yapılışı. Kanaviçe etamin örneklerinden güzel bir çalışma yaptık. Aynı şablonu birçok yerde kullanabilirsiniz. Bebek örgü modellerini süslemek için bebek battaniyesini süslemek için daha küçük etamin kasnak pano modellerini yapmak için kullanabilirsiniz. Muline iplerle tek kat çalışarak kanaviçe kolye modelleri yapabilirsiniz. Kanaviçe telefon kılıfı modellerine de uygulayabilirsiniz. Kanaviçe ile kazak süsleme yapılışı paylaşmıştık. Yine birazdan paylaşacağımız modeli yine kazaklarınızı, elbiselerinizi süslemek için kullanabilirsiniz. El işlemeli abajur modelleri yapabilirsiniz. Kanaviçe duvar pano yapılışında kullanacağımız şemayı uygun olan her yerde kullanabilirsiniz. Şimdi nasıl yaptığımıza geçelim.

Kanaviçe Pano Nasıl Yapılır?

Adım adım resimlerle ve güzel şablonuyla kanaviçe duvar pano yapılışı hazırladık. Sizde keyifle evde yapabilirsiniz. Yün iplerle kanaviçe şablonlarını işleyebilirsiniz. Tel üzerine işleme yaptığımız için ve delikler büyük olduğu için ipleri birkaç kat yaparak işleyebilirsiniz.

Daha önce sizler için hazırladığımız şablonları kullanabilirsiniz. Yada kareli defterler üzerine kendi şablonlarınızı oluşturabilirsiniz.

Kanaviçe Duvar Pano Yapılışı 3

Kanaviçe Duvar Pano Yapılışı 10

Tel üzerine işleme yaptığımız için teli yapı marketlerde bulabilirsiniz. Ve istediğiniz boyutlarda keserek hazırlayabilir etrafına ahşap çıtalarla çerçeve yapabilirsiniz.

Kanaviçe Duvar Pano Yapılışı 12

Kanaviçe Duvar Pano Yapılışı 4

Kanaviçe Duvar Pano Yapılışı 11

Daha sonra şablonu tel üzerine işlemeye başlayalım.

Kanaviçe Duvar Pano Yapılışı 1

Kanaviçe Duvar Pano Yapılışı 2

Kanaviçe Duvar Pano Yapılışı 14

Kanaviçe Duvar Pano Yapılışı 9

Kanaviçe Duvar Pano Yapılışı 5

Kanaviçe Duvar Pano Yapılışı

Bittiğinde muhteşem olacak. Evinizin her köşesinde kullanabilirsiniz. Kanaviçe duvar pano yapılışını elinizde bulunan ipleri değerlendirmek için yapabilirsiniz. Teli zımba ile çıtalara tutturabilirsiniz.

Kanaviçe Duvar Pano Yapılışı 13

Süper oldu. Harika.

Kanaviçe Duvar Pano Yapılışı 8

Kanaviçe Duvar Pano Yapılışı 7

Kanaviçe Duvar Pano Yapılışı 6

Kaynak : https://www.designsponge.com

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler