Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

En Güzel Etamin Şablonları

Kanaviçe etamin örneklerinden karma şablonlar hazırladık. Geyikli, çocukların sevdiği Elsalı şablonlar. Beğendiklerinizi istediğiniz şekilde kullanabilirsiniz. Kanaviçe pano modellerinde, kıyafetleri süslemede, bebek battaniyesi süslemelerinde, havlularda. Dilediğiniz yerde kullanabilirsiniz. Şablonları hazırlamak bizden istediğiniz kumaş üzerine uyarlayarak istediğiniz şekilde kullanmak sizden. Kanaviçe duvar pano yapılışında şablonlar çok kullanılıyor. Etamin şablonlarını masa örtülerinde, kolyelerde de kullanıyoruz. Telefon kılıfı olarak da yapıp kullanıyoruz. Delikli kılıflar üzerine beğendiğimiz uygun olan şablonları işliyor ve el emeği telefon kılıfı olarak kullanıyoruz. En güzel etamin şablonlarını araştırıp birçok farklı şekilde kullanıyoruz. Bizde sizler için görülmemiş, en güzel şemaları hazırlıyoruz. Basit kanaviçe etamin şablonlarından ağır şablonlara kadar birçok örnek var. Şimdi bu modelleri inceleyelim.

Kanaviçe Etamin Örnekleri

Basit zor birçok şablon var. 60 tan fazla. Afrikalı kadınlar, Küçük Prens kanaviçe şablonları, Karlar Ülkesi Elsa, Anna kanaviçe şablonları, geyikli şablonlar, çeşitli hayvan şablonları gibi birçok şablon var. Her bir kutucuk 1 çarpı işine tekabül ediyor. Ona göre şablonları okuyabilir ve kumaşlar üzerine işleyebilirsiniz. Bazı şablonlar çok belli değil sayıları. Bazı şablonların yanında renk kodları da var. Küçük prensli kırlentler, duvar panoları harika olacaktır. Çam dalları üzeninde sevimli bir sincap şablonu kullanılarak yapılmış bir yastığı evinizin her köşesinde kullanabilirsiniz.

Galeride beğeneceğinizi düşündüğümüz 60 tan fazla şablon var. Hepsi özenle hazırlanmış şablonlar. Hadi şimdi bu eşsiz şablonları inceleyelim. Ve bu şablonlarla güzel çalışmalar yapalım.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler